Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A gondolataimban nem tudom...

A gondolataimban nem tudom azt elképzelni, amit szeretnék. Hogy változtassam meg? Miért van ez és mi a teendő ezzel? Ugye ezzel nem vagyok egyedül?

Figyelt kérdés

Gyakran előfordul, hogy behunyt szemmel ábrándozok (esetleg elbambulok). Van, amikor elképzelem, hogy teniszezek vagy ping-pongozok, de egy jó ütést sem sikerül ütnöm, mindegyik vagy beleakad a hálóba, vagy túlmegy a pályán/asztalon. (Ha túlmegy az asztalon, akkor gyakran csak 1 cm-en múlik, ahogyan a való életben is megesik az ilyen. )Ilyenkor kezdem felidegesíteni magamat ezen, és próbálom átállítani az agyamban a dolgokat, hogy jól játszak, de egyszerűen nem megy. Régebben a subway surfers játékkal is előfordult ez. Este, mikor már elfeküdtem aludni, a képzeletemben játszottam a játékkal, de ott is mindig elrontottam valamit, hiába fókuszáltam a jóra. A való életben ebben a játékban kifejezetten jó vagyok(, mondjuk hónapokkal, évekkel ezelőtt játszottam vele.) Az is előfordult már (többször is), hogy egy alapvető cselekvéssel történt ugyanez. Gondolok itt olyanra, hogy meglocsoljak egy növényt vagy innivalót töltsek. A fő problémám, hogy nem tudom megváltoztatni a képzeletemben, bármennyire is próbálkozok. A vége az lesz, hogy kinyitom a szemem.


Ha többet olvasnék ezen tudnék javítani? Vagy mit kéne tennem? Elég sok problémám van magammal, remélem ez nem nagyon köthető ide. Illetve érdekelne, hogy más is van-e ezzel ugyanígy.


Tudom furcsán hangzik ez az egész, de ez számomra egy valós probléma. (Nyilván nem a legnagyobb, de jó lenne utánajárni.)



2022. okt. 18. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg elégedetlen vagy önmagad felé, szerencsétlennek érzed magad olyan szinten, hogy nem tudsz sikerre gondolni. (?)
2022. okt. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyébként meg jól ping-pongozok, ezt tudom is magamról.
2022. okt. 19. 14:33
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlterheled az agyadat, nem tudsz kikapcsolni. Természet, erdei séta biztos jót tenne.
2022. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!