Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem akarok egyedül maradni a...

Nem akarok egyedül maradni a gondolataimmal többé, miért?

Figyelt kérdés

Mindig is introvertált ember voltam, akinek feltöltődést jelentett egyedül lenni, a gondolataiba mélyedni, álmodozni, vagy csak egyszerűen kikapcsolni. Most viszont már nem szeretek igazán, nem nyújt menedéket a saját tudatom, akkor érzem jól magam ha van valaki körülöttem, ha történik valami. Bármit megteszek csak ne kelljen a gondolataimra figyelnem, szinte félek magamtól. Akár egész nap szörfözök a neten ha esetleg nincs jobb. Este addig vagyok fent amíg csak hulla fáradt nem leszek, mert ha hamarabb fekszek le akkor előjönnrk a dolgok, és órákon át csak hánykolódok.

Úgy érzem elromlott valami, sötétnek érzem magam, és nem akarom ezt


2016. máj. 15. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hiányzik a szeretet, törődés, nevetés, pozitív dolgok, jó emlékek.

Tudom milyen. Velem is ugyanez van mostanában.

2016. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kérdésedben benne rejlik a válasz. "Úgy érzem elromlott valami". Én is hasonló természetű vagyok és volt ilyen korszakom amikor nehezen viseltem el ha a gondalataimmal maradtam. Valóban egy lehetőség, hogy mindent elkövetsz, hogy ez ne történjen meg, de ezzel nem tudod megoldani a problémát csak görgeted magad előtt. Az egyetlen valódi megoldás ha leküzdöd a félelmed és megkeresed magadban mi az ami elromlott ha megtalálod idővel meglesz a megoldás is.
2016. máj. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már évek óta így érzek, mint te most. Rendszerezd az életed! Gondold el azt, hogyan éreznéd magad jobban, mi az ami boldoggá tenne. De kezdj kis dolgokkal, és ne várd a változást! Pl. járj el minden nap nagy sétákra. Aztán iktass be valami sportot esetleg, menj ki egy parkba és olvass könyvet, járj el biciklizni, vagy még ennél is kisebb dolgok. Rendezd át a lakást, vagy szobád, változtass a rossz szokásaidon. Ha cigizel szokj le, ha egészségtelenül eszel, kezdj el egészségesebb kajákat enni. Fokozatosan, lassan, de egyre több dolgon változtass. Én is ezt az utat járom most be, egyenlőre nulla eredménnyel, de őszintén más ötletem egyáltalán nincs.
2016. máj. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt 4 értékes ember megnyilvánult.. én csak ennyit fűznék hozzá.
2016. máj. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 UseYourBrain válasza:
Minden ember értékes! Az ember egy szociális lény, szóval ha eddig szerettél egyedül lenni a saját gondolataiddal az azt jelentette, hogy valami nem stimmelt veled (valami fajta traumára gondolok). Mivel most keresnéd a társaságot az azt jelenti, hogy fejlődsz és szeretnél ismét szocializálódni, emberek között lenni, társalogni. Egyszerűen hiányoznak az életedből a barátaid én így látom.
2016. máj. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó ez hülyeség, alapvetően az introvertált emberek szeretnek egyedül lenni a gondolataikkal esetleg álmodozni már egész kicsi kortól. Nem kell úgy beállítani minha nem lennént normálisak, egyszerűen csak más beállítottságúak vagyunk mint az extrovertáltak bármilyen nehéz is ezt elhinni.


Kérdező megoldódott a dolog? Mert teljesen magadra ismertem a kérdésedben és nem tudom mit változtassak:(

2017. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!