Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem, hogy sose leszek...

Úgy érzem, hogy sose leszek vegezhetek olyan munkat mint amit szeretnek es teljesen egyedül vagyok öngyilkos gondolataim vannak mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején az egyetemen a szakmai gyakorlati hely keresesem nem túl volt sikeres szamtalan helyre adtam be a jelenzkezesem de a legtobb helyen vissza sem jeleztek maguktól csak azutan miutan felhívtam őket es akkor is csak egy elutasításra méltattak engem.

Csak egy interjúm volt de az se sikerült túl fenyesen.

Végül ugyan felvettek egy céghez de itt is úgy érzem h csak szerencsém volt mivel volt par korepetalasom egy belsos kollegaval a cegnel es ott megkedvelt az ember.


De ez ceg sajnos mas területtel foglalkozik nem olyanban mint amilyet en szeretnek. Tudom vannak hianyossagaim nincs hobbi projektem,se relevans nyelvtudasom de akkor is csalodott vagyok.



A masik dolog h sajnos remenytelenul szerelmes vagyok egy lanyba de sajnos semmit se tudok tenni az erdekeben mivel mar el van jegyezve(igaz tavkapcsolatban van a mostani baratjaval)es tanar egy nyelviskolaban ahova jarok(kellemetlen lenne úgy angolozni h kikosrazott).


Es ezek utan vhogy ugy erzem h a diploma utan a munkahely kereses csak rosszabb lesz es h most annak ellenere h tudom h mar elkelt a lany megsem tudom szamuzni a fejembol 100%ig(valahogy mindig akarva akaratlanul a lany iranyaba terolodnek a gondolataim).



Úgy erzem nem vesztene velem sokat a vilag sot inkabh hasznos nem lenne ha többé màr nem lennék.


2022. jún. 23. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Üdv a klubban!
2022. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem próbálj meg kilépni ebből a magadat sajnáltató szerepből, mert ez hosszútávon nem fog segíteni a fejlődésben, sőt...

Ahhoz hogy felvegyenek olyan helyre ahol dolgozni szeretnél, ahhoz tenni is kell. Szóval folytasd a nyelvtanulást és próbálj meg először kisebb célokat kitűzni magad elé és azokat teljesíteni, így lesz motivációd nagyobb dolgokhoz is.

Tudom, hogy klisés, de próbáld meg elterelni a figyelmedet a lányról, csinálj valamit pl. olvass, nézz valami sorozatot, akár tanulj meg főzni vagy járj el sportolni, ilyesmik. Ezek segíteni fognak az önbecsüléseden is. Ne hozd magad olyan kellemetlen helyzetbe, hogy futsz valaki után, akinél nincs esélyed, tapasztalatból mondom, hogy nagyon szánalmasnak tudja érezni magát az ember egy ilyen után.

Ha esetleg súlyosbodna a helyzeted és nagyon rosszul érzed magad mentálisan, akkor ne félj segítséget kérni egy pszichológustól, ők ezért vannak, hogy segítsenek megoldani az életkríziseket.

2022. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Próbálj meg időt fordítani a mentális fejlődésedre. Ha szükséges, akkor kérj pszichológus segítséget. Fiatal vagy! Egy plátói szerelem illetve a karriered építésének első nehézségei nem a világ vége. Ezek az első próbálkozásaid és még sok ilyen lesz. Minden kudarc után egyre jobb és jobb leszel.


Ismered a mondást, hogy az angol FAIL szó nem bukást jelent magyarul, hanem a First Attempt In Learning kezdőbetűi :)

Vagyis "az első próbálkozások a tanulás útján".


Mindenképp fordulj szakemberhez, ha öngyilkos gondolataid vannak.

2022. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Menj el futni. Nem viccből mondom. Adj egy esélyt neki. Sok embert kihúzott a bajból.

Egyébként az jó hogy legalább vannak elképzeléseid. Én pl sehol nem szeretnék már dolgozni mert úgy kiégtem. Csak hát kell a pénz így szenvedek minden nap. Próbálkozz a mai világban sajnos el fognak urasítani sokszor mire egyszer igent mondanak. Ne vedd magadra ez általános. Az ökológiai lábnyomod nélkül valóban boldogabb lenne a Föld de ha már kaptál az élettől egy esélyt nem illik eldobni. Egeszséges vagy és fiatal. Küzdj tovább.....a jelened nem a jövőd. Még jóra fordulhatnak a dolgok. Meghalni ráérsz később is.

2022. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
A csajt miért nem hívod el legalább kávézni? Mi történhet? Jobban már nem lesz eljegyezve. Max nemet mond. De legalább megpróbáltad. A távkapcsolatok nem túl működőképesek még szerencséd is lehet.
2022. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kroms ***** válasza:
80%

Úgy tűnik, hogy az ún. egyetlentitiszben szenvedsz. Ez az, amikor azt hiszed, hogy egy adott nőre kell minden energiádat fordítanod, mert "számodra ő az egyetlen". Minél előbb gyógyulsz ki ebből és jössz rá, hogy ez nem így van, annál hamarabb leszel boldog.

Munkahelyből meg senkinek nem könnyű olyat szereznie, ami minden igényének megfelel, úgyhogy ahhoz kitartás kell.

2022. jún. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi van veled azóta?
2022. júl. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!