Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a velemenyetek és mit...

Mi a velemenyetek és mit csinaljak hogy ne legyek ennyire reménykedős?

Figyelt kérdés

Jeleztem neki burkoltan, hogy szép meg szeretem, ezeket a szavakat hasznaltam is konkrétan.Nem túlságosan visszonozzta a szemelyes bokjaimat,olyan közömbös volt nem szolt semmit.

Írtam neki konkrétan, hogy szerelmes vagyok belé és nem írt semmit vissza, úgy tett mintha nem látta volna, de amúgy sejtettem, hogy látta, mert késsőbb kiderült, hogy látta.

1 évig reménykedtem otthon,hogy ha vissza megyek külföldre és újra találkozunk ad egy esélyt.

Persze még a fb barát megjelölésemet sem fogadta el,meg búcsuzáskor nem engedte, hogy megoleljem.

De megis a végtelenségig reménykedtem, hogy lehet azért mert nem válaszolt mert nem látta az üzenetem, lehet azért nem ölelt meg mert rossz kedve volt stb...

Más férfiaknak ha nem ír vissza nekik egy nő akkor le tudnak róla mondani, én reménykedtem még akkor is hátha nem látta. Egyébként az 1 év alatt kétszer írtam neki, nem zaklattam.

Egy csomót gondoltam rá meg vágyakoztam , az ölelésere meg "feltekenykedtem" magamban, hogy mi van ha más pasikal szexel.

Most vissza jöttem külföldre és egy szórakozó helyről haz mennet ossze futtotunk,annyit mondot, hogy hagyjam erre en 2x megolelten akarata ellenere(mosolygott) ő erre el akart menni én utána mentem megfogtam a felső karjat gyengéden és lassan felé hajolva majdnem megcsokoltam,(ő elhuzodot kísért a csok elől), aztán valami férfiakhoz ment mondván mosolyogva nekik ,,meg akar erőszakolni" én meg kértem a pasit akit öleltet, hogy hagyja mert részeg, ő csak ölelte továbbra is a pasit, én mrg elindultam haza, de végül vissza fordultam gondolván remenykedve,,mi van ha a férfi batorsagomat akarja tesztelni, hogy mennyire szeretem." Meg feltettem is attól a pasitol.

Aztán kiborult rám kiabált, hogy hagyjam. Akkor ott is hagytam de mar egy masik lanyos tarsaságal.

Aztán kérdeztem egy hét múlva üzenetében, hogy véglegesen hagyjam vagy csak abban az adot pillanatban akarta, hogy hagyjam, és emiatt feljelentett.Negativ viselkedés miatt.

2 üzenetet írtam összesen 1 év alatt.


Mióta fel jelentett könnyebb, nem gondolni rá, de nem érzem tisztességesnek velem szemben de legalabb így konkrét volt.

Igaz én sem voltam túl tisztességes, mert nagyon reménykedtem,de akarstom ellenére tettem, eltudtam hinni, egy szinte egyértelműen,nem szeretről, hogy még van esély, hogy szeret.


Most is van bennem valami csöpke remény.De én már meleg tettem mindent, ha keres akkor jó ha nem akkor majd el felejtettem valahogy

Ne ítéljetek el akaratom ellenére, elhitettem magammal, hogy biztos nem látta az üzenettet vagy csak ippen rossz kedvében volt és azért nem ölelt meg vagy mondta ,,hagyj".

Máskor is ilyen reménykedős voltam párkeresés közben.



28/F



2022. okt. 24. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Többször elutasított, kár is volt reménykedni, zaklatással és erőszakossággal meg mit akarsz elérni?
2022. okt. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem volt szándékomban zaklatni, Kétely volt bennem, mert nem beszéltük meg a dolgokat. Utoljára is mikor találkoztam én mondtam neki mielőtt majdnem megcsokoltam ,,I love you." Erre ő nem mond semmit meg duzogva elment mint egy kislány... de azelőtt még mosolygot meg aztán is...
2022. okt. 24. 16:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Itt az volt, hogy passziv agresziot alkalmazott, mert volt mikor elment becsapott az ajtót máskor meg vissza jött ,,hello! how are you?"
2022. okt. 24. 16:43
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert egy házba éltünk.
2022. okt. 24. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!