Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha imádom az autókat, milyen...

Ha imádom az autókat, milyen irányban érdemes tovabbtanulnom?

Figyelt kérdés
2022. nov. 4. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Fideszes politikus.

Úgy lesz is rájuk pénzed.

2022. nov. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kevés az infó!


- Mennyire vagy jó tanuló?

- Telik egyetemre a családnak?

- Mi érdekel a kocsin? Eladás? Szerelés? Tervezés?

2022. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2-esnél a pont. :)
2022. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Autók irányában. Részletesebben megírta a #2 válaszoló. Akár autóversenyző is lehetsz még...
2022. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
...vagy fényképész. Vagy autókozmetikus. Vagy tervezőmérnök. Vagy benzinkutas. Vagy autótolvaj.
2022. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2. A műszaki oldala, leginkább a motor működése, alkatrészei. Bár ez is kevés infó, de ez az, ami érdekel, leginkább egy autón, járművön. Járműmérnökin gondolkoztam, de oda biztosan kevés lennék, ahogy többi mérnöki szakra is, nem voltam valami jó anno fizikából, matekból, talán általános ötödikben voltam utoljára jó matekból :/. Ja igen, már leérettségiztem, munka mellett csinálnám, ha összejönne valami csoda folytán, de inkább a földön maradok. :D
2022. nov. 4. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6. Autószerelő lesz akkor ez.
2022. nov. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!