Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mihez kezdjek az életemmel-...

Mihez kezdjek az életemmel- belekezdjek új egyetembe, vagy várjak és először sajátítsak el fontos készségeket?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, jelenleg Gazdmen-re járok a Corvinusra, de úgy érzem meghaladja a képességeimet (noha jó pontszámaim voltak, nem érzem magam kész erre)- nem tudom, hogy először tanfolyamokra jelentkezzek, hogy felhozzam a matekom, vagy ezt év közben tegyem-esetleg egy egyszerűbb egyetemmel kezdeni- akar duális képzéssel, illetve hogy több idom legyen mas dolgokat is tanulni (tanfolyamok, nyelvek) es később mesteren jelentkezni ide, vagy valami komolyabb egyetemre?

Sajnos szorongásaim vannak emiatt, nem tudom, hogy ha 22-23 évesen vagnék bele az egyetembe-nem lennék e túlkoros?

Kérem segítsetek, adjatok tanácsot, ha valaki hasonló cipőben járt már!

Köszönöm

21/F



#egyetem #tanulás #szorongás #Önfejlesztésre
2022. nov. 7. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne hagyd abba, csináld meg, ha beleőrülsz is, mert ha otthagyod, akkor azt később meg fogod bánni. Egyébként az egyetemen nincs olyan, hogy túlkoros, nekem pl vannak 50-es csoporttársaim is (jó, mondjuk én levelezőn vagyok).
2022. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Eszem ágában sem volt az, hogy ne csináljam- arra vonatkozott a kérdés, hogy ugyan csúszással, de felhozni magam arra a szintre ami kell ehhez, hogy valós tudás legyen…(csúszással, úgy értem, hogy egy-két felevvel tovább tartana, ezzel behozva a lemaradást)

2022. nov. 8. 09:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes különtanárral ezzel foglalkoznod akkor! Nem baj ha csúszol, rengeteg egyetemista van így ezzel.
2022. nov. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!