Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az, amiért a legbüszkébb...

Mi az, amiért a legbüszkébb vagy magadra?

Figyelt kérdés

2022. nov. 26. 00:45
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Mert 2 fülem van, mégsem vagyok szatyor.:D Viccet félretéve azért, amit el tudtam magamtól érni az életben, és nem csúsztam le, pedig az sokkal könnyebb lett volna.
2022. nov. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerencsésen választottam feleséget..ez az, amire büszke vagyok.
2022. nov. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem iszom alkoholt és nem dohányzom. Rosszabb napokon,heteken nem menekülök ezekbe.
2022. nov. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
#3 Gratulálok, okos vagy! Én sajnos elcigizek havonta kb 50ezret, pedig jól tudom, hogy másra is mehetne ez a pénz. Csak sajnos erről nagyon nehéz leszokni, 12 éve kezdtem, és 2 éve átálltam az iqos-ra, de sajnos ez sem segít sokat anyagilag, legfeljebb kevésbé káros. Az alkohol pedig sokkal rosszabb, mint bizonyos tiltott drogok, illetve a cigarettához képest sokkal súlyosabb függőséget tud kialakítani, és károsabb is. Persze, alkalomadtán azért ihat az ember, de ebből nem szabad rendszert csinálni.
2022. nov. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

Súlyos nyugtató függő voltam (rosszabb mint a heroin), és le tudtam tenni. Ez 100 emberből 2-3 nak sikerül max.

25 év dohányzás után a cigit is letettem 1 hét alatt.

Illetve a punnyadt, pizzazabáló életmódomat egészségesre cseréltem, és leadtam 20 kilót.

2022. nov. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%

Se cigit, se kávét, se alkoholt nem fogyasztok.

Legnagyobb alkoholizálásom:

Bonbonok és diannás cukor.

Remélem elnézitek. 🙃


Több mindenhez értek és alkotok is, barkácsolás-kárpitozástól több művészeti ágig és nem gagyi szinten.


Logika és probléma megoldó képességem.


Önismeretem minden zeg-zugának ismerete. Jó és rossz, előnyös és hátrányos dolgok... Stb.


Ha nem ismerném, nem tudnék fejlődni, javítani vagy ami olyan, beépíteni az életembe úgy, hogy ne okozzon gondot.


Örülök, hogy ilyen vagyok, mert ha homokba dugnám a fejem sehol nem tartanék. Sőt elvesztem volna.


Mindig van mit tanulni, fejlődni, legyen az eszmei dolgoktól egészen pl egy adott dolog megtanulásáig.


Jelenleg 4 programmal ismerkedek, bővítem tudásom, hogy hatékonyabban, könnyebben kivitelezhessem alkotásaim, ezesetben digitálisan.


Az se szégyen, ha valaki valamijez nem ért. Pl én a fejben számoláshoz h&e vagyok.

A fotózáshoz is (még, mert tanulom). Kompoziciók, fénybeállítás stb alapon megy, meg kellenek más alkotói ágakhoz is, de gépbeállításokat jobban meg kell ismernem, mikor mit és hogyan állítunk be.


Meg kell tanulni megfelelő embertől is kérdezni.

Utca embere nem fog érteni pl fotózáshoz, ám egy fotós barátom már igen. (Tanár is a témában.)


Tudnék sorolni még. (jót is rosszat is🙃)

2022. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nyáron lefogytam több mint fele annyira amennyi voltam. Diéta nélkül és egy nyár alatt.
2022. nov. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7

Wow. Hogyan? Mi a titkod?

2022. nov. 26. 23:03
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 Szerintem csak leszokott az evésről, lassan mind így teszünk.
2022. nov. 27. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 Semmi. Ugyanúgy ettem mint mindig. Mindennap nyáron 1 órát edzettem meg ősz feléig csináltam. Ennyi az egész. Max 5x volt mikkor kihagytam egy napot
2022. nov. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!