Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért probléma, hogy erre...

Miért probléma, hogy erre vagyok a legbüszkébb?

Figyelt kérdés
Egy nő megszólított ês megkérdezte, hogy hol csináltattam a brazil fenékfeltöltésem, mert női szemmel is nagyon tetszik neki, ő is ilyet szeretne. Elmondtam neki, hogy nincs ilyenem, konditeremben edzek naponta, farizomaktivitást elősegítô gyakorlatokat is végzek. Férfiak is sokszor észreveszem, hogy megnézik, illetve megdicsérik, hogy nagyon formás popsim van. Nem vagyok magamutogató pi.a, aki a közösségi oldalakon keres önigazolást a begyűjtött lájkok, szívecskék formájában. Nem csak edzésből áll az életem, mint mindenki más, én is dolgozom.
2021. okt. 30. 08:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
47%

Megteheted.

Vannak akik a rengő hájtömegükre büszkék, meg a gyökér modorukra, akkor Te miért nem?

Kezd változni a világ, már arra kellé büszkének lenni, ha valaki tornából fel van mentve, meg van 3 darab nemiszerve.

2021. okt. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
100%
ok
2021. okt. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
72%
kamu
2021. okt. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam párszor a szöveget, de nekem ebből nem derült ki, hogy ez bárkinek is probléma lett volna.
2021. okt. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
100%
Hú, ez tök jó! Csak mi köze ennek a felnőtt párkapcsolatok témához???
2021. okt. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
100%
Jó ha van magadon valami amit szeretsz és büszke vagy rá. Ez mint lenne probléma?
2021. okt. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
....öö jó? Nem értem milyen jellegű figyelemért jöttél ide
2021. okt. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Ha felmerül a téma az ismerkedés során, megkérdezik mire vagyok a legbüszkébb, akkor kikerekedett szemmel hallgatják, hogy erre, amit leírtam. Van jól fizető állásom, diplomám, de egyik sem tölt el akkor büszkeséggel, mint a formás fenekem, amiért megdolgoztam.
2021. okt. 30. 09:59
 9/32 anonim válasza:
100%

Ha ez nem kamu akkor:


Te most idejöttél elújságolni milyen jó segged van?

Megsúgom, hogy nem te vagy az egyetlen, aki edzeni jár és emiatt formás a feneke.

2021. okt. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Kiirhattad vna azt is h "büszke vagyok a seggemre, ti is örültök neki?"
2021. okt. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!