Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van egy kis gondom az osztályt...

Van egy kis gondom az osztálytársaimmal kapcsolatban, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy én olyan visszahúzódó típus vagyok, de folyton szekállnak, mert más vagyok mint ők, és már nagyon elegem van, tudom hogy ha énis szekállnék mást, meg visszaütnék, abbahagynák, de én nem akarok ilyen lenni. Az lenne a kérdésem hogy mit tegyek, hogy ne nézzenek gy le, és legalább békén hagyjanak? 16/F
2010. szept. 30. 09:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Visszaütnél? Tehát fizikailag is bántanak? Akkor még jó, hogy vissza kéne ütnöd basszus! Nem azt mondtam, hogy te kezd a verekedést, de legalább annyira becsüld már magad, hogy védekezel!!!
2010. szept. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 konnerth ***** válasza:
Igaza van az elsönek. Ha fizikailag is bántanak akkor üss vissza, és ne hqgyd hogy más védjen meg mert akkor megint csak kicikiznek...de ha télleg beakarsz náluk vágodni akkor te is kezdhetsz egy kissebb bunyot:)
2010. szept. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem ütsz vissza, csicskának fognak tartani és egyre sz.rabb lesz.
2010. szept. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
Csak szimplán légy flegma, lenéző..
2010. szept. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%
embereld meg magad és üss vissza légy férfi!
2010. szept. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

3.os voltam, az egyik osztálytársam egy ilyen kis "cikizés miatt" halt meg. Ez nagyon mélyen megérintett, csak úgy viccből megölték aztán a végén jót nevettek, mire felfogták.. már késő volt..

Emiatt tartózkodom az ilyenektől.. ráadásul ha megütök vkit, egyből az jut eszembe, aki ezt tette vele és nembírnám abbahagyni ha elkezdem ütni.

2010. szept. 30. 14:06
 7/21 A kérdező kommentje:

nem vagyok őrült, nincs semmi problémám, csak emiatt kicsit depis.. lettem. Ő volt a legjobb haverom.

Egyébként meg ha visszaütök is, ők többen vannak, szal csak mégroszabbul járok.. Csak azt nem értem h .. én vok szinte az egyetlen akivel.. a többieknek csak beszólnak, meg ilyesmik..

2010. szept. 30. 15:44
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha ekkora köcsögök, akkor menj át másik suliba, de komolyan. Valami színvonalasbba. Amúgy, ha idősebb leszel (17-18), akkor már nem fognak piszkálodni. Úgy megsajnáltalak, megölelnélek, ha itt lennél, de így küldök neked egy virtuális ölelést! Fel a fejjel! :) 18/L
2010. szept. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon aranyos vagy!:)
2010. szept. 30. 18:59
 10/21 anonim ***** válasza:
Ez van velem is kérdező amit leírtál a kérdésedben.
2010. okt. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!