Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetetek, ha úgy neveltek...

Mit tehetetek, ha úgy neveltek, hogy kétszínű legyek?

Figyelt kérdés
Gyermekkorom óta azt tapasztalom folyamatosan, hogy velem lehet mindenki egyenes, de ha megmondom valakinek a szemébe a vele kapcsolatos gondom, akkor rám szól a főnök, hogy ne veszekedjek , meg ne csináljam a feszültséget, meg az cirkuszolás. Ha meg nem mondom meg a problémát az a baj. Anyámék is így neveltek. Sokszor, ha bajom van valakivel nem hagyja, hogy megbeszéljem vele így megint másnak mondom. Próbálok ettől őszinte lenni. Hogy változzak?

2022. nov. 28. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
Legyél politikus
2022. nov. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kétszínűség egy olyan jellem, amit örökké kiirtanám az emberi elméből.


Volt kolléganőm, mellett pl. tartottam a hátam, ketten maradtunk a 6 főből, mégis 2 felsőbb vezetőn keresztül, minden titkomat későbbi tervemet elárult, pusztán féltékenység és ármány miatt, hogy magát feljebb pozícionálja.


Aztán engem akartak kirúgni, mert beiratkoztam egy tanfolyamra.


Azóta megtanultam munkában, senkinek semmilyen információt nem adunk ki.


Kérdező ne legyél kétszínű!

2022. dec. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minél többszínű vagy, annál többet tudsz keresni, persze nem az alkalmazotti munkaviszony keretein belül. A pénznek pedig ugye nincs szaga.
2022. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem olyan kétszínűségre gondoltam, mint a kettes.
2022. dec. 11. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!