Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet kihűteni az érzelme...

Hogy lehet kihűteni az érzelmeket, vagy csak felejteni? Nekem nem sikerül évek óta

Figyelt kérdés

Első szerelem, azt nem mondanám, hogy viszonzatlan, mert a fiú is szeretett, csak épp nem jött össze, hogy mi együtt lehessünk. Így még soha senkit nem ismertem/ek mint őt. A szeméből, a szája állásából a mai napig tudom mire gondol/mit érezhet..

3 éve nem beszélek vele, nagyon ritkán találkozunk, már senkivel sem tartom a kapcsolatot aki közös ismerősünk volt. De persze még mindig van hogy eszembe jut, akár 1 szóról, színről is. Már nem olyan Adonisz* mint régen volt, de én még szeretem és még tetszik. És ez kellemetlen. Muszáj elfelejtenem valahogyan, mert ez már szörnyű, ma találkoztam vele és nem bírtam a szemébe nézni, fájt.

Nagyon rosszul vagyok

17/L


2010. szept. 30. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem kicsit később, huszonévesen alakul ki a megváltozhatatlan elfogadása, de még úgy is évek kemény melója valamiből kikecmeregni, amiből nem akarunk.
2010. szept. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Remélem hamar jön válasz, mert én is full ilyen helyzetben vagyok vagy fél éve :S :( Ez a legrosszabb, ha oda-vissza van szerelem, és nincs semmi. 21/F
2010. okt. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Èn is ebben a helyzetben vagyok 26 évesen. 8 hónapja, és nem múlik el, csak rosszabb lesz. Azt hittem, ha kevesebbet látom, jobb lesz. De csak rosszabb. Volt, hogy direkt kezdtem el új szerelmet keresni, lett is volna jelentkezö, de nekem a gyomrom fordult ki mindenkitöl, aki nem ö. Már nem próbálkozom semmi ilyesmivel, csak vagyok. Terelem a figyelmem sporttal, nyelvtanulással, betáblázom a napomat reggeltöl estig, ez valamit segít. De elmulasztani? Hát nem tudom... valaki írhatna valami okosságot, nagyon várom az elözö válaszolóval együtt...
2010. okt. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!