Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » El lehet teljesen felejteni...

El lehet teljesen felejteni valakit valaha is?

Figyelt kérdés

Egy olyan valakit aki 1 és fél éven át a legfontosabb volt számomra, elötte nem volt senki akiben megbízhattam, viszont csúnyán átvert és eldobott mint egy rongyot.


El szeretném örökre felejteni. Lehetséges ez?:/


16/L


2010. dec. 21. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom..

Nem, nem lehet.Mégha rosszat is tett veled, míg élsz emlékezni fogsz rá valamilyen szinten.

2010. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Peston ***** válasza:

Nem valószínű, hacsak nem jópár év múlva sikerül. Én ugyanígy vagyok egy lánnyal, és bár csak 4 hónapja történt, hogy egy totális hülyeség miatt letagadja, hogy létezem, nem tudom elfelejteni... De a jelenre kell fókuszálni, élj a szeretteidért, és lassan háttérbe fog szorulni az a valaki.


18/F

2010. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy ha nem tudom elfelejteni akkor csak úgy fog menni, ha a helyébe lép valaki.. de nem vagyok én olyan szerencsés, hogy így legyen :(
2010. dec. 21. 19:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Kb két évvel ezelőtt én is így éreztem egy lány iránt ahogy most te. Még most sem közömbös a lány, de nem annyira fájdalmas. Csak addig a nehéz amíg elfogadtatod magaddal, hogy már nem te vagy neki az első. A legnehezebb meg másnak a karjaiban látni. Ez ilyen, sok ember egy ilyen után már retteg komolyabb kapcsolatokba belemenni.
2010. dec. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Peston ***** válasza:
Az utolsó hozzászólónak tökéletesen igaza van. Én is így jártam egy lánnyal, aztán jött egy másik, akkor pikk-pakk háttérbe szorult az előző. Később, mikor szétmentem a lánnyal, újra meg újra eszembe jutott az első lány, de már nem fájdalmasan, és már nem fájdalmas a tánc, ami a gyomromban indul útjára, mikor a pasijával látom.
2010. dec. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Annyira bánt még mindig az egész... ö meg csak röhög rajta valószínüleg...
2010. dec. 22. 14:42
 7/11 Peston ***** válasza:
Meg tudlak érteni... hasonló esetem volt, hát mit mondjak? A csaj ráadásul még direkt piszkált is utána egy ideig, meg tette az arcát... csak azzal nem számolt, hogy már megedződtem előtte egy hasonlón, és felbőszítettem, nem gyengén. Ergó ki fogod heverni, utána meg tudni fogod kezelni az ilyeneket. Ne csüggedj, nem veszett el minden! :)
2010. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem örökre megmarad az emlékük az ilyen embereknek.. sose tudjuk teljesen elfelejteni öket :(
2010. dec. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem volt egy chates barátnőm (nagyon jóban voltunk). tudom ezekbe nem szabad megbízni meg minden e egyszerűen olyan jókat beszélgettünk,meg minden. egyik nap azt vettem észre,hogy egy másik lányt sokkal jobban "kedvel" (őt is csak netről ismerte meg)...és azzal állandóan jópofiztak,és csomószor közös beszélgetésbe,amikor elköszönt az illető akkor mindig úgy köszönt,hogy "puszi XX-m,holnap beszélünk(L)szeretés van ^^" (XX a lány neve) és nekem ez szörnyen rossz érzés volt,de eltűrtem. egyik nap a "lány" ok nélkül letámadott,hogy hülye vagyok,és kis taknyos. és azután próbáltam vele felvenni a kapcsolatot (myvipen pl..) mindig gúnyolódva írt vissza,hogy szánalmas vagyok..aztán a lánnyal elkezdtek a képeim alá olyanokat írni,hogy:

XX: gusztustalan ez a kép...

YY: ha ilyen ronda vagy minek teszel fel magadról képet? am szeretés van XX (L)

de am szerintem már direkt csinálták mert féltékennyé akartak tenni. azután lekellet törölnöm magam myvipről,mert úgy sem komizott soha senki,csak ők ilyen bántásokat. és ezek után is ha az a lány rámírna msn-en,hogy "bocsi mindenért" én rögtön megbocsátanék,mert annyira jó barátnőm lett,hogy nem tudom megutálni. =(

(bos a hosszú válaszért xD)

2010. dec. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok..ezzel azt akartam mondani,hogy NEM lehet elfejteni senkit akit már egyszer megszerettünk :S (akár barátilag akár máshogy)
2010. dec. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!