Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért nem érdekel semmi sem...

Mért nem érdekel semmi sem eléggé?

Figyelt kérdés

Barátomat egyszerűen minden érdekli, nagyon sok hobbija van, sok tudomány érdekli és ismeri is őket. Engem pedig semmi nem érdekel annyira, hogy tanuljak, utánanézzek, foglalkozzak vele. Annyira érdekelnek a dolgok amíg egyszer meghallgatom pl. marketing órán az anyagot...de annyira már nem érdekel, hogy meg is tanuljam, és mindennel így vagyok. És nem szeretnék ilyen lenni, próbálok nyitott lenni, tájékozott, de valahogy nem találok semmit ami lekötne, és úgy érezném érdemes vele foglalkoznom, és ez nagyon aggaszt főleg egy ilyen barát mellett. Mit lehet tenni ez ellen? Vagy mért van ez? És semmihez nem értek különösebben, azok közül amiket kipróbáltam már. A többiről nem tudok nyilatkozni.

18L


2010. szept. 30. 22:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De nem tudok ilyenfajta rendszerességet csinálni, hogy még az étkezést is beírjam, vidékről járok pestre suliba, hazafele mindig más buszt érek el. Házimunkám egyébként van minden napra valami, olvasni is szoktam, ha van időm, és találok jó könyvet. Szerintem nem ezzel van a baj, hanem csak egyszerűen a tanulás nem megy, meg ha elkezdek valami sportot, megunom. Pedig sportolnom muszáj lenne már valamit. :S
2010. okt. 10. 10:07
 12/15 A kérdező kommentje:
Elhatároztam, hogy szerdánként és szombatonként, egyenlőre itthon de tornázni, edzeni fogok, és ha jól megy, rendszeresen, rendesen akkor fogok járni aerobikra.
2010. okt. 12. 20:38
 13/15 anonim ***** válasza:

Az is jó dolog.

Az elmúlt másfél hónapban én is napi 50-50 km-t utaztam, Tényleg fárasztó dolog.

Ha állandóan fáradt vagy az is betompít.

Viszont a lefekvést és az ébredést csak betudod tervezni?

2010. okt. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen a lefekvést/kelést be tudom határozni :) Köszi a sok választ, aranyos vagy :)
2010. okt. 13. 17:34
 15/15 anonim ***** válasza:
Hogy érzed magad?
2010. nov. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!