Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan tudjam,hogy mitől...

Honnan tudjam,hogy mitől vagyok fogyatékos?(mindent mondtak már én rám is a szakemberek de egyikse mondta ki azt a szájával, hogy normális vagyok vagy nem vagyok normális)

Figyelt kérdés
Mindenféle diagnozissal rendelkezem de tesztelni nem tudom magamat ingyenesen online!?

2022. dec. 18. 22:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Többek között onnan, hogy itt teszed fel ezt a kérdést. Miért nem egy pszichológusna teszed fel ezt a kérdést?
2022. dec. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Azt sem tudod mit beszélsz! Ha fogyatékos lennél lenne papirod róla! Ha nincs papirod nem vagy az! Nem kell ezt tovább ragozni, vannak az életben fontosabb dolgok is mint ilyen teszteket keresgetni! Orulj neki, hogy nem vagy beteg, kész , pont.
2022. dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%
#2 külön gratulálok, még a kérdést sem sikerült megfelelően értelmezned. Lol
2022. dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Van ez az orvosszakértői komplex minősítésem tisztelt felhasználók.

Ami tartalmazza a belszervi belgyógyászati megbetegedéseimet a nem meghatározott személyiség zavarokat a szociális fóbiát és megvan benne említve az asperger-szindrómám is.

2022. dec. 18. 23:03
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
És akkor mi a kérdés, ha már papírod is van arról, hogy nem vagy normális?
2022. dec. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Millió kerdést írt mar ki, tucatnyi diagnózisa van

. Csak nem fogadja el.

2022. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Hogy mitől vagyok fogyatékos mert ráment erre ez az egész egyetlen egy hús-vér emberi életem!!!

Erre a fogyatékosságra és nagyon bánt ez engemet.

2022. dec. 18. 23:12
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj, de ez engem nem érdekel tovább fentebb leirtam már a véleményem, nem kell, hogy privátba is irkálj!
2022. dec. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
És mi a f*szért gondolod úgy, hogy ezen itt, a gyakorin tudunk majd segíteni? Mint már említettem, keress fel egy pszichológust. Ha pedig csak trollkodsz, akkor takarodj oda, ahonnan jöttél.
2022. dec. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem volt kötelező válaszolni és takarodni te szoktál amit most is igazán megtehetnél!!!

Olyan beteg sérült vagyok hogy csak na nem szokásom kitalálni magamnak súlyos és komoly betegségeket.

2022. dec. 18. 23:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!