Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem merek inni :S Mit tudnék...

Nem merek inni :S Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, a barátaimmal kéthetente, hetente összejövünk, és bulizunk. mindenki iszik (alkoholt) csak én nem... Rettegek, hogy hányni fogok.. mondjuk van egy betegségem, emethophobia ---> hányástól való félelem.

Nagyon önbizalomhiányos vagyok, nem merek odamenni senkihez, és ezért gondoltam arra, hogy segítene feloldódni egy kis vodka, vagy valami :D

Szilveszterkor, és a 18. szülinapomkor sem ittam :)

Szeretnék nagyon, de ott van bennem a félelem...:S Mit csinálhatnék?


/bár nem vagyok hányós, 5 évente ha hányok.../


2010. okt. 2. 21:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2010. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%
füvezzél, az is van olyan jó. ráadásul a kemosok pont hányás ellen használják, már ahol lehet. :o
2010. okt. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

köszi :)

/bár füvezni nagyon nem szeretnék :S/

2010. okt. 2. 21:18
 4/20 vinviri válasza:
100%
Csak annyit igyál amennyi jól esik! Sőt szerintem neked egy pohár boros-kóla is elég ahoz hogy feloldodj, mert még nem ittál nem vagy hozzá szokva az alkoholhoz.(már ha ahhoz hozzá lehet szokni):D
2010. okt. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

boros kólát csak azért, hogy mutassam hogy iszok, már ittam... kis pohárral, és 2kóla 1bor arányban :)

köszi a választ :)

2010. okt. 2. 21:21
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Pezsgő, boroskóla, baileys? Ezekkel sem próbálkoztál? Ennyitől tuti nem lesz baj :)
2010. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
citromos gösser, bacardi breezer ezek a jók :)
2010. okt. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: ezektől senki nem fog érezni semmit, mert ezek inkább üdítőitalok(annak viszont nagyon jó, nyáron pl. a citromos gösser).
2010. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
próbálkozni próbálkozom elszántan :)) Bailys (ha nem így írják bocs) finom, de bulikban nem szokott lenni... pezsgőből egy korty ment le.. de brrrr. meg állítólag nagyon üt mivel szénsavas. KÖSZI :)
2010. okt. 2. 21:25
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi neked is! A sört nagyon nem szeretem, a breezert igen... de még abból is félek sokat --> 3 kortynál többet inni ... :$
2010. okt. 2. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!