Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrások! Ti szoktatok...

Fogyókúrások! Ti szoktatok Inni vizet csak úgy? Akkor is ha nem vagytok szomjasak? Csak hogy az anyagcsere felgyorsuljon! Szokott valaki ilyet csinálni? Vagy csak én? :$

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is szoktam :)
2011. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bix ***** válasza:
énis. megszoktam reflex, nemtudom. napi 6 liter simán lecsúszik. az első pár hónapban necces volt de aztán megszokta a hólyag:D
2011. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vízhajtás, írd be google. Amúgy abból is jó, hogy nem leszel éhes, ideiglenes telíti a gyomrod.
2011. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

igen..én kb 1 hete kezdtem..De annyira kell pisilnom hogy az nem normális...Meg fogom ezt szokni? vagy a húgyhólyagom?

Mert eddig alig ittam valamit 1 nap...és most már rendszeresen CSAK vizet...remélem hozzá szokok:D

2011. júl. 13. 16:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaja meg fogod szokni.Én napi 1 litret iszok max de úgy is fogyok.
2011. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 16:23

Az nagyon kevés, még télen is...

2011. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,mivel az agy a szomjúságodat is néha éhségként fogja fel,szóval,ha éhes vagyok pedig nemrég ettem iszok 2-3 pohárral aztán kiderül,hogy mégse voltam éhes..valami ilyesmi:) Példa erre,hogy edzés előtt folyton enni akarok,utána meg iszok 1-2liter vizet simán és máris elmúlik az éhségérzetem!
2011. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!