Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mia véleményetek a limonádé...

Mia véleményetek a limonádé böjtről? Probáltátok már? Hogy kell csinálni a glaubersós hashajtót? Mert azt kell reggelente inni hozzá

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Amint abbahagyod, rogton visszahizol.

It van a recept, nem kell semmilyen "gyogy"vizet venni.

Oldj fel két teáskanál sót egy liter melegvízben. Az egészet idd meg reggel, rögtön felkelés után. Rakhatsz bele ceyan borst is.

2011. máj. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

próbáltadmár? vagy honan tudod hogy azonnal viszajön?

ha utánna fokozatosan kezdek enni akkor nem biztos.

2011. máj. 25. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:

De, biztos. Én próbáltam, mert anno volt egy blogom, amit az ilyen módszerekről írtam, miután kipróbáltam őket. Hát... Még a bőröm is megrepedezett a scípőmön, olyan gyorsan szedtem vissza, pedig elvileg "fokozatosan" kezdtem enni.

A böjt alatt pedig kishíján éhen döglöttem.

2011. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
semmi értelme. jójóeffektushoz vezet. arról nem is beszélve hogy mondjuk pár napig csak fosatod magad és limonádét iszol attól ugyan nem sok zsírt vesztessz. a súlyod keveseb lesz ideiglenesen, de azán elkezdessz enni rendesen (mert pár napnál tovább ezt nem lehet csinálni) és a szervezeted a nehéz koplalós időszak után gyorsan bepótolja a kiesett táplálékot. azaz hájasabb leszel mint előtte voltál. ezt megcsinálod még jópárszor és még elhízottabb leszel mint voltál. ha nem hiszed menj kérdezd meg a háziorvosodat, vagy egy dietetikust vagy egy edzőt vagy egy olyan embert akinek van egy kis esze.
2011. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!