Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitévő legyek ha 40 évesen...

Mitévő legyek ha 40 évesen még nem találtam meg a célomat?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem élek csak létezik lógok a levegőben nem találtam meg a célomat szóval nem tudom mi legyen,tudom szégyellnem kéne magam. Mondjuk sokszor már sokat nézek hogyha 156 félreértettem lehetne akkor 156 fél ítélnek meg mindig azt nézem hogy mások na milyen jó közben meg a saját életemmel kéne valahogy törődnöm.

2023. jan. 15. 00:59
1 2
 11/14 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem kell szégyelned magad. Sokan vannak ezzel így, kortól teljesen függetlenül. Olyan emberek is küzdenek különféle nehézségekkel, mentális betegségekkel, ürességgel, akikről lehet, hogy nem is gondolnád, pedig ismered őket. Esetleg azon gondolkozz el, mi az amihez a legjobban értesz, vagy mi az ami a legjobban érdekel (segíteni az embereken?, valami újat létrehozni,természetvédelem,festés,írás,hit,tanulás,gasztronómia, bármi ami úgy érzed tényleg "felvillanyoz". Ha van ilyen azon a vonalon esetleg tovább tudsz haladni, hogy milyen formában tudna ez kibontakozni. Sokszor amihez ért az ember és amit szeret az ember az sem feltétlenül ugyanaz. Most olyasmivel foglalkozol ami érdekel is?
2023. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11/


Amivel most foglalkozok az csak hobbi,ahogy írtam nem találom az utam amúgy a számítástechnika érdekel meg max valamennyire a fotózás,csak nem merek az életnek nekiindulni.

2023. márc. 15. 01:20
 13/14 anonim válasza:
És ha elindulnál erre-arra és vinnéd magaddal a fotógépet? 🙂 Aztán lesz belőle, ami lesz. Valahol el lehet kezdeni, minden kötelezettség nélkül csak idő töltsenek, aztán valamerre visz majd az út. Meg lehet próbálni, lehet tetszene.
2023. márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

13/


Régen azt csináltam baleset után 8 évig de nem sok minden lett belőle csak max van egy csomó képem.

2023. márc. 15. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!