Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon bizonytalan vagyok...

Nagyon bizonytalan vagyok döntésképtelen és határozatlan ezt mi okozhatja ha egy hús-vér emberi lénynek ez egész egyetlen egy életében fennáll!?

Figyelt kérdés
Érzem,hogy mit akarok magammal kezdeni csak azt nem merem csinálni, vagy megtenni(öngyilkosság már nagyon régen, régóta)

2023. jan. 22. 22:12
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Én nem tudom hány éves mennyi idős még ennyi gerinc se szorult belé,hogy felfedje a kilétét ha már ekkora nagy a pofája és így tud ugatni meg olyan nagyképű is.

Feltesz az ember egy pszichológiával kapcsolatos önismereti kérdést ebben a témakörben és akkor szemétül felel, vagy válaszol.

2023. jan. 22. 23:03
 12/26 A kérdező kommentje:

A mai illetve a tegnapi privát üzenetekben is csak azért merthogy, mivelhogy én nem ragaszkodom nem ragaszkodom tűzzel-vassal a pszichiátriai vagy akármilyen/bármilyen gyógyszerek szedéséhez drazsé, kapszula, tabletta formában.

Hát ki az aki gyógyszereket szeret szedni kevés ember van.

2023. jan. 22. 23:05
 13/26 anonim ***** válasza:
30%
Jesus, bekattant az ápolt, szedálják le! Nem tudom, hogy kivel beszélgettél privátban, de abban biztos vagyok, hogy nem velem.
2023. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Pedig erős a gyanúm.
2023. jan. 22. 23:12
 15/26 anonim ***** válasza:
51%
Rád is írtam.:D
2023. jan. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

De minek válaszolnak ha nem rendesek és csak a gonoszság és a rosszindulat hajtja előre magukat?

Azért ezek az emberi témák eléggé nagyon életbe vágóak és sajnálatosak,szomorúak elkeserítőek.

Az önhöz hasonló emberi egyedek meg ebből humort, poént, viccet csinálnak.

És gúnyolódnak meg bántják akarmiért, bármiért támadják az embereket és kicikizik kipécézik.

Hát nem mindenkinek lehet ugyanaz a véleménye azért ezt tiszteletben kellene,kéne tartani.

2023. jan. 22. 23:19
 17/26 A kérdező kommentje:

Beteg és sérült kiszolgáltatott embereket bántanak és támadnak az életben mindig akik gyengék pechjükre.

Megaláznak és megszégyenítenek olyan embereket akik valamilyen okból kifolyólag valami miatt eltérnek agyban,génileg,központi idegrendszert érintően a normálistól.

Ezt nrlem tartom én egyáltalán egyénileg személy szerint korrektnek.szemét tetű bánásmódban részesíteni a magamfajta hozzám hasonló embereket.

2023. jan. 22. 23:22
 18/26 A kérdező kommentje:
Játszani meg szórakozni a másikkal.
2023. jan. 22. 23:24
 19/26 anonim ***** válasza:
63%
Professzor úr, elmondtuk már néhányszor, hogy psziciáter segítségére szorulsz. Gondolod, hogy ez az oldal arra való, hogy sokadjára is bohócot csinálj magadból? Gondolod, hogy a válaszolókat csupán a gyűlölet vezérli? Nem igazán, ellenben kezdem unni a majomkodásodat.
2023. jan. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

De én nem vagyok professzúr hanem csak egy kiszolgáltatott és tanácstalan kérdező aki segítségért fordult önökhöz sokadjára, többedjére az elmúlt néhány,pár évben.De ki gondolta volna, hogy ennyire nagyon kevés a mélyérzésű ember.mindig bebizonyítják ennek az ellenkezőjét az ellentetjét.

És nem feleslegesen és fölsöslegesen írok ki kérdést!!!

2023. jan. 22. 23:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!