Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon bizonytalan vagyok...

Nagyon bizonytalan vagyok döntésképtelen és határozatlan ezt mi okozhatja ha egy hús-vér emberi lénynek ez egész egyetlen egy életében fennáll!?

Figyelt kérdés
Érzem,hogy mit akarok magammal kezdeni csak azt nem merem csinálni, vagy megtenni(öngyilkosság már nagyon régen, régóta)

2023. jan. 22. 22:12
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Igyekszem értelmes témákban feltenni az önökhöz intézett kérdéseimet.

Egészen komoly témában mint ahogyan most is megtettem.

2023. jan. 22. 23:40
 22/26 anonim ***** válasza:
43%
Kérdésedre számtalan formában kaptál választ. A többi meg csak hiszti.
2023. jan. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
A gyógyszer az semmilyen emberi körülmények között, vagy közt nem segítség a gyógyszerektől még nem gyógyult még senki szedek mindennap nap mint nap a betegségeimre belszervi belgyógyászati megbetegedéseimre és nem hagyhatom el őket szedhetem be őket magamba életem végéig.
2023. jan. 22. 23:44
 24/26 A kérdező kommentje:

Igen.Egy ember akkor hisztizik ha megoldatlan baja gondja problémája

van amiket nem tud egymaga megoldani és nem tudja őket magába megemészteni és gyötrik ezek élete végéig.

Kinlodtatják szenvedtetik kicsinálják kikészítik ezek.

2023. jan. 22. 23:56
 25/26 NTBS ***** válasza:
Szedd össze magad. És hozzál döntéseket.
2023. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Könnyű mondani
2023. jan. 23. 16:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!