Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha emós vagyok, miért nevetek...

Ha emós vagyok, miért nevetek vicces dolgokon?

Figyelt kérdés

2023. jan. 24. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Mert még csak divatból vagy emós. És valójában nem is vagy az, csak felvettél egy divat irányzatot. Sokan vannak így.
2023. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Pózer vagy. Mindenkinek van ilyen életszakasza, mikor 14 évesen fáj a létezés is néhány hónapig. Ezt a többség kinövi anélkül, hogy bohócnak öltözne vagy felvenne egy stílust és megjátszaná magát másoknak.
2023. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Emós az, aki életérzésre is emós. Te nem vagy az, ne erőltsd. Amúgy is kb 20 éve volt "divat" emósnak lenni..
2023. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2023. jan. 24. 20:07
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Majd elmúlik... És miben nyilvánul meg nálad az emósságod?
2023. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Én az emósokon szoktam nevetni.
2023. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az emo sem azt jelenti, hogy a követői egész nap egy lesötétített szobában sírnak. Sokkal inkább azt, hogy nagyon szélsőségesen élik meg az érzelmeiket, amibe belefér az is, hogy nagyon fel tudnak dobódni, ha valaki szól hozzájuk egy szót, olyan emberre találnak, aki hozzájuk hasonló, és meg tudja nevettetni őket amellett, hogy az élet olykor sz@r és nehéz.
2023. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
75%

Az emo nem egyenlő a depresszióval. Emotional a szó amiből származik az Emo. Én is az vagyok és úgyan úgy boldog vagyok és nevetek mint más


23/l

2023. febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Knex válasza:
90%
Milyen hülye kérdés ez? Emosnak lenni nem azt jelenti, hogy egy sötét szobában ülve a sarokban sírunk egész nap. Jesszus...
2023. okt. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!