Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a baj velem? :S Tényleg én...

Mi a baj velem? :S Tényleg én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
A lényeg az,hogy nem tudok beszélgetni..Vagyis a volt barátommal sem tudtunk,én ezen változtatni akartam,de ő nem úgy állt hozzám..ha nem beszéltem az volt a baj,ha meg igen akkor nem volt kinek..mert nemis figyelt rám.Az előbb is rámírt,semmi köszönés csak úgy kezdi hogy: mivan mit csinálsz?aztán meg elnémul..Hát nehogymár még én írjak témát meg kérdezősködjek ,ha 1x ő írt rám..Szal nem értem mért én vagyok a hibás..Barátnőm aztmondja,neki írt mindig sokat,de azokat én olvastam és szerintem semmi értelmük nem volt..Több lánnyal is hosszasan beszélt ,de az csak a sok hülyítő dumából állt.az meg szerintem nem beszélgetés.Én úgy vagyok másokkal,ezt most főleg fiúkra értem,hogy ha többet akarnak tőlem és engem ők nem érdekelnek olyan téren,akkor én nem is akarok velük beszélgetni..mivel nem érdekelnek..de ha úgy fiúhaver lenne azzal lehet hogy ellennék..bár nem voltak még fiú haverjaim.Ha rossz kedvem van,akkor tényleg csendben vagyok inkább.Néha amúgy azért sem beszélek egy adott személlyel,mert úgy érzem,nem kíváncsi rám és arra amit mondok.én meg nem szeretnék senki agyára menni.Szerintetek mit csináljak másképp?Hogy legyek jó beszélgető partner?
2010. okt. 3. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem a te hibád! Próbálj új embereket megismerni, mert abból amit írtál arra következtetek hogy eddig picit magányos voltál :) nem tűnsz 1 buta lánynak akkor megérteném hogy lekezel téged a srác de fogalmazás stb alapján rendesnek tűnsz. Csak az exed tehet erről, nem bánt veled úriember módjára.. Szóval nézz magadba és ha neked semmi bajod a stílusoddal, akkor nem magadon kell változtatnod hanem a környezeteden! Remélem kicsit sikerült megnyugtatni:)/ 18f
2010. okt. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A jó beszélgetéshez két ember kell.
2010. okt. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok:)köszönöm a bíztatást és a nyugtatást.Az utolsó válasz is elmond mindent,egyetértek veled..Ha valaki nem úgy áll hozzám,hogy látom rajta az érdeklődést,akkor mégis mi a francnak kérdezősködjek meg lökjem a témákat,ha úgy sem figyel rám:)írhattok még,de az eddig válaszokat nagyon köszönöm:)
2010. okt. 4. 15:30
 4/4 A kérdező kommentje:
hova tűnt a 2.válasz?:O:D
2010. okt. 4. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!