Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért szeretem ennyire a...

Miért szeretem ennyire a sötétséget, és miért szeretem a magányt/egyedüllétet?

Figyelt kérdés

Azt már megállapítottam hogy nycthophile vagyok de még mindig kérdéses hogy miért, mindig sötétedés után megyek ki biciklizni és amíg lehet kint is maradok.

Valamiért nagyon jól érzem magam a sötét helyeken, és sokáig is szoktam ébren maradni.

Emellet miért szeretem a magányt?

És miért vagyok selenophile?

Nem bánom ha furának tekintetek.



#egyedüllét #Nyctophilia #selenophilia #rendellenesség???
2023. jan. 30. 01:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre így nem lehet konkrét választ adni. Olvasgass filozófiai és pszichológiai témájú könyveket, azokkal többre mész.
2023. jan. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha te így jól érzed magad, akkor minden rendben, felesleges hiba után kutatni. Örülj neki, hogy így van, ahelyett hogy mondjuk fóbiáid lennének vagy szenvednél a magánytól, mint sokan.

Kellemes éjszakázást!

2023. jan. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Te ilyen elvont vagy, ahogy én is, meg mindenki a gyakorin.
2023. jan. 30. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NTBS ***** válasza:
Ilyen a személyiséged.
2023. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2-es én igazából örülök neki hogy nem szenvedek a magánytól, elég rossz lehet azoknak akik vágynak a társaságra de kiközösítik, nem fogadják be és csak azon tud gondolkodni hogy hogyan szerezzen barátokat.

Sajnos viszont egy konkrét fóbiám van, asztrafóbia.

2023. jan. 31. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!