Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 20-30 éves közti lányok! Ti...

20-30 éves közti lányok! Ti boldogok vagytok azzal ahol tart az életetek? Ugyan így képzeltétek el magatokat 10-15 éve? Mit értetek el eddíg amit szerettetek volna? Férfiaknál úgy látom nehezebben alakul az életük tapasztalatom alapján.

Figyelt kérdés

26 éves férfiként teljesen máshogy képzeltem el magam. Sőt nem is gondolkoztam hogy mi lesz a jövőben.

Sajnos nincs hagyján, hogy élettársi kapcsolatom, de barátnőm sem. Munkám sincs mert csúsztam az egyetemmel,és sok haverom van így, azt vettem észre a fiúknak nehezebben megy ebben a korban az életük.

Tőletek az lenne a kérdésem, hogy még vagytok azzal elégedve amilyenek most vagytok?

Gondolok itt párkapcsolatra, önálló életre, munkahelyre, esetleg gyermekre.


Kort-nemet is írjatok légyszi!



2021. okt. 12. 18:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Most utólag elolvasva, elnézést a pár helyesírási hibáért.

Fiúk is szólhatnak hozzá ha van észrevételük.

De főképp lányokéra vagyok kíváncsi, mivel mikor a lányokkal beszélek sokkal pozitívabb, és jobban halad az életük.

Általában ilyentájt házasodnak, és van lakóhelyük

2021. okt. 12. 18:53
 2/11 anonim válasza:
19 éves vagyok, de nem vagyok boldog sajnos, nem voltam jó tanuló és nincsenek célok 8+1 osztállyal
2021. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Előző! Te még fiatal vagy, ne add fel, te korodban még én is csak érettségiztem :)
2021. okt. 12. 19:07
 4/11 anonim válasza:
Igen, de én enyhe fokú értelmi sérült vagyok és mozgássérült
2021. okt. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Most azt kérdezed, hogy egy 20 éves lány, hogyan képzelte el magát 15 éve?

Őt évesen?

2021. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
5/5 Azt kérdezte, hogy 20-30 év közöttiek, hogy képzelték el magukat 10-15 éve
2021. okt. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Nyilván vannak nehezebb időszakok az én életemben is, de alapvetően boldog vagyok. :)

Kiéltem magam fiatalabb koromban, tanultam, hogy több lábon állhassak. Éltem külföldön, ami egy valóra vált álom. Tavaly férjhez mentem a legcsodásabb férfihoz. Hamarosan kezdjük a lakásunk felújításár és várjuk a babánk érkezését májusban.

Nem mondom, hogy minden szivárvány és rózsaszín, voltak nagy mélységek és nagy küzdések, de pillanatnyilag jó fele halad minden. :)

Kedves kérdező, 26 évesen még semmiről se vagy lekésve. Ne ostorozd magad, azért mert mások előrébb tartanak, te is oda fogsz érni!


27N

2021. okt. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
7/7-es valaszoló (de jó neked) Én meg beteg vagyok testileg és értelmileg
2021. okt. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves 8as, ettől még teljes életet élhetsz, mert pont úgy megérdemled, mint én vagy bárki más. Semmivel sem vagy kevesebb a betegséged miatt!


7#es voltam

2021. okt. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hát az értelmi fogyatékos nem hinném, hogy élhet teljeskőrű életét, mint ahogy én se Az nem teljeskőrű élet ha öltöztetni kell 19 éves létemre és fürdeni "kilencedik evvégemet kijartam 3-mas 4-essel és ki is léptem Teljeskőrű életre általában csak az értelmileg ép képes, aki el tud menni egyetemre stb, annak van jó és teljesértékű élete! De a teljeskőrű életet megérdemelné mindenki aki beteg, viszont nem élhet mindenki azt
2021. okt. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!