Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem, hogy semmi nem...

Miért érzem, hogy semmi nem érdekel?

Figyelt kérdés
Huszas éveim elején járó srác vagyok. Sokszor érzem azt, hogy semmi nem érdekel. Lusta vagyok mindenhez, többnyire halogatom a dolgokat, semmihez nincs kedvem, nehezen tudom rávenni magam bármire is. Egy dologhoz van kedvem általában, találkozni a barátaimmal vagy szórakozni menni. Ha semmi dolgom nincs, képes vagyok a szobámban feküdni egész nap és érzem, hogy ez így nem jó. Mitől lehet ez és mit lehet ez ellen tenni?
2023. febr. 1. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, én 24 éves lányként vagyok ilyen.
2023. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
56%
Az hogy a kérdést feltetted azt jelenti, hogy zavar téged ez az állapot és változtatni akarsz rajta. A lustaság leküzdésének legjobb módja ha hasznossá teszed magad. Dolgozz, tanulj segíts a családodnak és a barátaidnak. Egyszerűnek tűnhet, de valójában az is. Egy dolgot kérlek fogadj meg. Ezentúl minden reggelt kezdj azzal, hogy vesd be az ágyad! Ha semmi mást nem csinálsz is vesd be az ágyad mintha az életed múlna rajta, minden reggel ezentúl az életed végéig. Meg fogod érezni a különbséget :)
2023. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem pl nem vált be az ágybevetés...
2023. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!