Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ájultál már el utcán? Mit...

Ájultál már el utcán? Mit éreztél?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
egyszer az úttesten, ráadásul zebra sem volt. fékcsikorgásra rögtön felébredtem, aztán pucoltam, mielőtt kiszálltak volna hozzám.
2010. okt. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem, de az ájulásaim álatalában 40-50 ember előtt következnek be...
2010. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, utcának mondható-e. Meg úgy igazán nem is ájultam el. Pont jöttem ki a suliból, a porta melletti ajtótól tettem kb. 3 lépést, és összeestem. Nem rémlik sok minden, nem is voltak sokan körülöttem, csak pár osztálytársam, akikkel ugye együtt jöttem ki. De nagyon gáz volt szerintem. Azt hinné az ember, hogy milyen izgi a figyelem középpontjában lenni (vagyis én így gondoltam előtte), de nem, iszonyatos. :\
2010. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Még évekkel ezelőtt leszálltam a troliról, és összeestem. Nem vesztettem el az eszméletemet teljesen, de egy pár percig nem volt erőm felkelni. Borzasztóan rosszul esett, hogy a megálló tele volt idős nénikkel néztek is, de senki nem jött oda megkérdezni segíthet-e.

:(((

2010. okt. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
uccsó jézusom ! és csak hagyták hogy ott feküdj? ez mekkora szemétség -.- bezzeg ha ők estek volna össze rögtön nyavajognának hogy "jaaj nem segített senki"
2010. okt. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

amikor valaki elkövet valamit és vallatják, van szakértői pszichológiai vizsgálat is, ahol van olyan kérdés, hogy: ön ájult e már el életében?

azóta sem tudom ez minek kell, miért fontos, mit jelenthet?

2010. okt. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer buszon ájultam el. Borzasztó érzés volt. Elöntött a forróság, elkezdtek szállni a kis fekete pöttyök, majd egyre több lett,és mikor már alig láttam/hallottam hirtelen képszakadás. Soha senkinek nem kívánom!Nem csak szörnyű érzés, de elég gáz is.
2010. okt. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

én szerencsére csak félig ájultam el, ha lehet igy mondani:D

a fekete pöttyökig jutottam "csak" el, meg alig láttam/hallottam

2010. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem éppen utca volt.... a szabadkai piac közepén ájultam el, de szerencsére velem volt a családom, és elhúztak az út közepéből, leöntöttek egy üveg vízzel, aztán megvárták, míg jobban leszek. A szerbek nagyon kedvesek, mert azonnal öten rohantak oda, hogy minden rendben van-e.
2010. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én a templomba ájultam el,eléggé ciki volt,egy öreg néni és a mamám segített kivinni a friss levegőre.Reggel nem ettem és nem is ittam semmit ezért volt ez...
2010. okt. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!