Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ereztel mar valaha undort...

Ereztel mar valaha undort vagy bizonytalansagot, amikor egy hypermarket zoldseges reszlegen jartal? Vajon mennyire "igaziak es taplaloak" azok a taplalkozasra szant novenyek?

Figyelt kérdés

tul szepen vannak egyes termekek becsomagolva es tul hibatlanok, ahoz hogy ne legyenek valamilyen szerrel kezelve. Pl a paradicsomnak meg illata sincs sokszor. A barack hetekig elall, csak a belseje barnul meg. A narancs ki van szaradva, a banan zold, pedig nem a szomszed kertjebol szedtek a tegnap, bizony messzirol jon.

Vajon milyen szerekkel etetnek minket?


2010. nov. 2. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem! Sokat gondolkodtam én is ezen.Meg azon,hogy kik is csomagolják,milyen körülmények között.33f.
2010. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy kisvárosban lakom, de a helyi CBA-ba nem szeretek bemenni, mert undorító szag van már az ajtóban.Én nem tudom mit nem tárolnak ott jól, (és persze rendszeresen)

Mert íszonyat.És ezzel a legtöbb ismerősöm így van.

2010. nov. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a raktárakban CO2-vel tartósítanak, és 1-2 fok lehet a hőmérséklet, így a biológiai oxidáció szinte megszűnik. Nos ha te leszedsz egy zöld levelet vagy banánt és ilyen közegbe teszed, 1 év múlva 99%-ban ugyanúgy fog kinézni. így működnek a hűtőházak, pl almás tárolók de a többi is.
2010. nov. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azok a zöldségek annyira igaziak mint a Spar-ban a pénztárnál a környezetkímélő zöld zacskó: A két füle ahol meg kell fogni valami műanyag alapú cérnából van varrva, amúgy az egész zacskó full műanyag csak zöld és van rajta egy nagy SPAR-os fa :D
2010. nov. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket szeretem. A kertben termett zöldségektől hányok...
2010. nov. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Utolsóval egyet értek.
2010. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!