Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs kedvem soha semmihez....

Nincs kedvem soha semmihez. Nem depressziós vagyok, csak érdektelen. Mi értelme így élni?

Figyelt kérdés

Engem sosem érdekelt semmi, szeretem ha üres a fejem, ha nem kell ügyesnek tettetnem magamat, ha nem kell odafigyelnem semmire, (amire amúgy is képtelen vagyok)

néha élvezem hogy nem vagyok jó semmiben és így nem kell teljesítenem, de sokszor mégis bosszant, hogy ilyen vagyok.

Arra a döntésre jutottam, hogy 50-50% hogy okos-e vagy hülye vagyok. Megvan mindkettőnek az előnye, ezt a környezetünk, illetve saját igényeink formálja, hogy 50-50 marad-e vagy valamerre libben a mérleg.


Egész életemben saját magamtól szenvedtem, rengeteget tanultam, amiket másnapra elfelejtettem, mindenhez hülye vagyok, még a szexhez is, sőt még a faszveréshez is, ugyanis rettenetesen szarul csinálom a páromnak, sokszor nem tud elmenni tőlem.

Rossz a kézügyességem. A cipőmet sem tudom bekötni.


Beszélgetésekben sem vagyok jó, képtelen vagyok nyomonkövetni mások mondandójában a történetet, nem esik le a mondanivaló, s addig és addig feszítem magamban a dolgot míg fel nem lélegezve azt nem mondom magamban; “nem érdekel.”


Nincs kimondottan hobbim, amiket pedig szeretek csinálni, hamar megutálom, nem érzem a magaménak. Amiket az utóbbi egy évben meg tudtam tartani, az a főzés, de az is folyton le van szólva, mégis meg van edve a kaja, van hogy 2 napig sem bírja az 5 literes lábas, de ha szarul főzöm mondják meg - meg is mondják - de akkor ne fogyjon el a kaja. - Ördögi kör, viszont egyre kevésbé csinálom nagy lelkesedéssel.

Minden történés, akár egy legrosszabb szakasz az életemben, folyamatosan újraismétlődik, és sosem értem meg, hogy miért.

Mindent unok, magamat, a családtagjaimat, a szexet, a kaját, a piát, az ÚJ DOlGOKAT.


Az összes érzelem átalakul gondolattá mielőtt még felfognám, így sem szomorú sem boldog nem tudok lenni, amit mondjuk nem is bánok.



Egész életemben így voltam, ez nem csupán időszakos. Autista vagyok, nálam ez így nyilvánul meg.

Viszont nem vagyok biztos még a diagnózisban sem, de már nem is tud érdekelni. Mindenesetre zavar, hogy teljesen a nullán vagyok.


2023. febr. 10. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Na valahol én is itt tartok, sokminden érdekelne, de aztan valahogyan mégsem foglalkozom semmivel sem
2023. febr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1# Mindig eltereli a figyelmedet valami apróság? Vagy annyira nem akarsz / tudsz belemerülni semmibe, hogy inkább minden másra figyelsz?
2023. febr. 10. 22:49
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Nemtudok annyra belemerülni
2023. febr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Lucifer-666 ***** válasza:
44%
Valami azért csak jól esik nem?
2023. febr. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
A szex se érdekel? Mert akkor tényleg gáz van.
2023. febr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 NTBS ***** válasza:
Keress célt magadnak.
2023. febr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6# Hogy ez eddig miért nem jutott eszembe?! Köszönöm!!!
2023. febr. 11. 09:01
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy mentálisan beteg embernek NE tanácsot adjanak, hanem irányítsák orvoshoz. Aki hangulati beteg, annak az életben nem fognak segíteni azok a tanácsok, amik egy egészséges embernek segítenek. Máshogy működik az agy.
2023. febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Amennyit dokihoz jártam, azt az időt amit rászántam, azt sajnálom a legjobban, na meg a pénzt.
2023. febr. 15. 20:00
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Szóval az orvosi segítség nem használ. Ilyenkor szoktam megkérdezni, hogy nem gondoltál-e még arra, hogy újjászületsz? Ez egy olyan módszer, aminek semmi köze a szex, kaja, pia vagy hobbik élvezetéhez. A fókuszt a lélekre kell helyezni, ami az ember magja. Útja a megtérés. Az ember új, boldog és hasznos életet kap attól, aki őt a világba helyezte. Egyszer mindenki meghal, de ha nem hiszünk a folytatásban és a szeretetben, akkor tényleg minden értelmetlennek tűnhet. Ha érdekel, kérdezz rá, és leírom, hogy én hogyan csinálnám a helyedben!
2023. febr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!