Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak hogyha nagyon...

Mit csináljak hogyha nagyon bánom az elmúlt éveim?

Figyelt kérdés

Lassan 20 éves vagyok, végeztem már a sulival is. Semmim nincs egy jogsin kívül, de ez most már téma.


Már 13-14 éves korom óta érdekeltek a lányok, mindig vágytam rájuk.

Az osztálytársaimnak már volt kapcsolatuk ilyen korban, lányoknak is. Mindig azon gondolkodtam milyen jó lenne ha nekem is lenne. Nagyon vonzottak a lányok, mindenhogy, szexuálisan is.

Azóta is van 2 általános iskola osztálytársam akik nagyon tetszenek.


De több okból sosem lett kapcsolatom. (nem akarom vele terelni a fő kérdésről a témát, ha valakit nagyon érdekel akkor leírom majd neki)


Lényeg a lényeg hogy középsuliban ez folytatódott. És még mindig semmi ilyesmi, vagy szexuális élményem nincs. Ezt nagyon bánom, mit tudnék tenni?

És a másik probléma hogy legszívesebben egy 14-15 éves lány kéne.

20 éves lányokat is vonzónak találok, de nem annyira mint a fiatalabbakat.


Ha visszamehetnék az időbe ilyen aggyal biztos másképp csinálnék mindent, de nem lehetséges ez sajnos. Mindent bánok már az elmúlt 10 évben.


2023. febr. 23. 17:20
 1/7 anonim válasza:
86%
Visszamenni az időben ugyebár nem lehet, tanulni még tudsz a hibáidból. Valszeg amúgy azért hozzájuk vonzódsz, mert ők az a korosztály, mikor általában elkezdünk ismerkedni egymással úgy igazán, és neked ugye ez kimaradt.
2023. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Elore menj, ne hatra! :D

Gondolkozz a jovodon, hidd el, elobb utobb megtalalod majd az eleted szerelmet! A mult rossz dolgait el kell engedni. Atlagban a 14-15 eves lanyok nagyon hulyek. Tisztelet a kivetelnek! Meg nem erettek egy komolyabb kapcsolatra, szexre meg nem ilyenekkel kene kezdeni. Azert egy 14 evesnek ne vedd el a szuzesseget, hadd maradjon meg egy kicsit "gyerek". (Mondjuk sokan biztosan kaphatoak lennenek ram mindegy.)


A lenyeg, hogy a korosztalyodbol valogass es ne szomorkidj, hiszen meg elotted az egesz elet! Meg annyi csajod lehet hogy...

Ha meg tetszenek az alt. sulis osztalytarsaid, veluk probalkozz! Ok is akkor 20 ev koruliek.

2023. febr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

(Mondjuk sokan biztosan kaphatoak lennenek ram mindegy.)

* rá

Elozo voltam

2023. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1# Igen szerintem is azért vonzódom. Mit lehetne szerinted tenni?
2023. febr. 23. 18:15
 5/7 A kérdező kommentje:

2#

Párjuk van már 7-8 osztály óta. Meg nem olyan a kapcsolatunk hogy ismerkedjünk.


"Tisztelet a kivételnek". Ezzel elmondtam én is mindent, ugye?:D

2023. febr. 23. 18:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ha a most 14-15 évesekre vágysz, akkor várnod kell még vagy 5 évet mire ők kicsit felnőnek.

De még akkor se késő.

Azért addig inkább a saját korosztályodból válogass.

Nincs valami hobbid? Valami olyasmi, ami által ismerkedhetsz hasonló érdeklődési körű emberekkel.

2023. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jelentettem. Amúgy semmit nem kéne csinálnod, mert nem is tehetsz semmit, mert nyilván nem lehet visszamenni az időben. Sokan mások is vannak hasonló cipőben, és nem mindig saját hibából. Nem kevesen vannak 30-40 évesen 0, vagy kevés tapasztalattal. Én a helyedben próbálkoznék élőben is, ha látnék minimális esélyt, de idősebbekkel, akik többnyire érettebbek. Vagy van egy pár társkereső app, vagy sok ilyen weboldal...
2023. febr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!