Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mihez kezdenétek az életetekke...

Mihez kezdenétek az életetekkel ha a világon mindenre lenne pénzetek?

Figyelt kérdés
mit gondoltok hogy és mivel töltenétek az időtök,merre menne az életetek?ki lennél?

#élet minden megvan
2023. márc. 3. 23:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Aaa azt se tudom hol kezdeném...

Tuti költenék másokra is, rendes szép új lakás lenneaz első, ruha az egész családnak, ékszerek, amiket szeretnék régóta, kiegészítők, személyi fodrász, megvennék egy szupermarket-et és felügyeltetném, hogy mindig minden töltve legyen és friss legyen, lehet könyvnyomdát is üzemeltetnék és könyvkiadót is és kiadatnám azok könyvét, akiknek az írását Én jónak gondolom, hiába hurrogják le, tennék félre pénzt idős koromra és ha lesz, akkor a gyerekeimnek is.

Vennék egy csomó ásványt, meg drágakövet is.

Hirtelen ennyi jut eszembe, meg segítenék másoknak belőle mindenkép.

2023. márc. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elköltöznék valami random szigetre, és ott élném végig az életemet. Persze rokonoknak, barátoknak adnék belőle.
2023. márc. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

sokan reflexből leírtátok a nagy álmotok,de ki lennél utána?

bennszülöttbe mennél át?mivel telnének a napjaid ülsz a parton és a vized nézed?🙃

2023. márc. 4. 07:50
 4/14 anonim ***** válasza:
Azzal telnének a napjaim, hogy az összes versemre ki tudjak egy nekem is tetsző izét a gitáron. Én nem a full cavemen-styera gondoltam.
2023. márc. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát ugyan ki?

Nem műttetem Magam Michael Jackson-ná.

Ugyanaz maradnék, aki személyileg, ugyanúgy átlagos életet élnék kb.

2023. márc. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mickey-egér még lehetsz!:D
2023. márc. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szívem szerint kirandulnék. Mármint mennék minden fele, egész Európa kezdetnek, aztán távolabbi helyek. Az első pár hónapot biztosan ezzel tölteném el
2023. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Felbérelnék hackermaneket hogy törjék fel pár gyakoris fiókját.
2023. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ez kur.va szegényes
2023. márc. 4. 17:34
 10/14 anonim ***** válasza:

Kinek mi ad boldogságot, egyik sem szegényes, a GYIK-osok fiókjának meghack-elése sem.

Szar hozzá állás, az ilyen emberek nem tudnak igazán boldogok lenni semmitől.

2023. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!