Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdjek az életemel ?...

Mit kezdjek az életemel ? Volt már más is ennyire padlon ? Ha igen hogy jutott ki ebből az érzésből ? (Bővebb kifejtés lentebb)

Figyelt kérdés

25éves férfi vagyok.

Konkrétan ennyi idősen nincsenek céljaim! A barátnőm is elhagyot egyszerűn (4év után) nincsen családom,nincsenek barátaim ,szóval támaszkodnom sincs kire!

A munka helyemről is kirugtak.

Mindenkiben csalódtam mert vagy a pénzem vagy épp az miatt áltak melettem amim volt és ők abból tudtak hasznot húzni!

Teljesen a padlon vagyok érzelmileg minden téren és nem is látok ebből kiutat!!!

Nem voltam soha az a társasági lény úgyhogy csajozni sem tudom.

Egyefül maradtam teljesen .

Mit kellene tennem ?

Ki mit tenne a helyembe ?



2023. márc. 24. 19:18
 1/3 anonim válasza:
50%

Szia! Megértem, hogy csalódott vagy. Nekem van egy ötletem:


Szervezz egy "én" napot, amikor egy kicsit a lelkedre fordítod az időt. Reggel elmehetnél talán életedben először hétköznap misére. Utána ennél egy cukrászdában egy süteményt, felhívnál egy régi ismerőst, van-e kedve sétálni, beszélgetni..talán akkor kicsit könnyebb lenne a lelked!!

2023. márc. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia így vagyok én is ..,27F
2023. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

"Mit kellene tennem ?"


Semmit sem "kellene", de most, hogy teljesen szabad vagy, elkezdhetnél úgy élni, ahogy szeretnél. Nem lesz könnyű, de jó lesz!

2023. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!