Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk, vagy egyáltalán mindenki...

Fiúk, vagy egyáltalán mindenki, nektek szerintetek szimpatikus lennék? (hosszú kifejtés, csak akkor nézd meg ezt a kérdést, ha nincs dolgod ma este :D)

Figyelt kérdés

először is, fontos-nem fontos információ, hogy 15 éves lány vagyok. :D


szóvaaal...

haj: [link]

ilyesmi, de jóval hosszabb barna, egyenes (vasalt, vagy ugye enyhén hullámos eredeti) hajjal


[link]


neem is. inkább: [link]

a jobb oldali leányzó frufruja és (majdnem) a bal oldali hajhossza.

igazából frufruról küldhetek saját képet is, ha valaki ezalapján nem tudná elképzelni, mert kezd elegem lenni a képkeresgélésből. :'D


arc: neeem szeretem. nem olyan tipikus szép, sőt, egyszerűen csúnya. azt hiszem, ezzel nem is nagyon lehetne vitába szállni.

barna szemeim vannak, kifestve viszonylag vastag (általában nem igazán íves:/) szemöldököm, ronda orrom (olyan nem tudom, nem szép), kerek(?) arcom, borzalmas fogsorom (ettől függetlenül is rengeteget nevetek, meg végülis ez csak évek kérdése), nem szeretem az arcbőrömet sem, de annyira nem pattanásos, szóval legalább ez nagyjából elkerül.

próbálok javítani a helyzeten sminkkel.


smink:

nem igazán találtam képet hozzá. nagyon kedvfüggő. amikor unatkozom, szeretek kísérletezgetni és igen, van, amikor a saját anyám is megijed tőlem.:D

hétköznapokon... attól függ. amikor az alvást választom, akkor csak a szemöldökömet rajzolom meg (nem egyformák, na jó, majdhogy ellentétek:D), de jobb napjaimon felkerül szemöldökceruza, szempillaspirál, esetleg valami sötétebb rúzs, mert ha már rúzs, akkor legyen sötét.:D most pedig gondolkodom a tusvonal beiktatásán. ^^


öltözködés:

[link] (remélem, jó link:D)

csak több fekete. sokkal több sötét szín. tulajdonképpen egy-egy imádott világoskék pulcsin vagy szürke pólón kívül nem is nagyon hordok világosabb színeket. :3

kötött pulcsik, egyszerű pólók, fekete nadrágok, fekete nylonharisnya, tavasztól fekete tornacipő, fekete hátitáska.


kiegészítő és egyebek:

fülbevalók, azokon belül az egyszerűbbek, habár megesik, hogy elfelejtem őket reggel.

amit sokan nem szeretnek, de nekem nagyon tetszik: choker. nem feltétlenül az egyszerűbb darabok, hanem mondjuk ilyesmi, csak a kövecskék nélkül (jobb link nem volt, na, sima Google-sat nem fogadott el a gyakori :c): [link]


jaj, ami kimaradt.

olyan furcsa érzes volt képkeresés közben, hogy a képeken szereplő lányok 40 kilogramm körül lehetnek... én annyira nem ilyen vagyok. nincs túl jó énképem, szóval nem tudnék semmi konkrétat mondani, ha meg szimplán azt mondom, hogy kövér vagyok, akkor hozzámvágnátok, hogy dehogy, elvégre minden korombeli lány ezt mondja:D. oké, lehet, hogy sokan gondoljuk ezt önmagunkról, de nálam ennek van alapja is.


miután írtam csak a külsőmről ötször annyit, mint más összesen, jöjjön a "na de milyen is vagyok" rész.:D kitartáás, ha már eddig elolvastad, ki fogod bírni a végéig! :D


INFP.

szeretek segíteni másoknak, főleg lelki dolgokban és megtiszteltetésnek érzem, ha valaki elmondja nekem a problémáit, azt meg főleg, ha érdeklik a tanácsaim. viccesen fog hangzani, de mindig javítani szeretnék a világon, keresni a jót mindenkiben és mindenben. nagyon tudok örülni és nagyon szomorú is tudok lenni, túl ragaszkodó vagyok, sőt, néha túl lelkis. nem szeretethiányos, csak szükségem van arra, hogy szeressenek azok, akiket én szeretek.

azt hiszem, az emberek többsége egyáltalán nem ilyennek lát engem, mert hajlamos vagyok akaratlanul bunkó lenni és az a legrosszabb ebben, hogy ha nem említik, nekem fel sem tűnik, így nemes egyszerűséggel elkönyvelnek engem bunkónak. pedig egyáltalán nem akarok az lenni!

szeretnék megfelelni mindenki elvárásainak, tökéletes lenni. igazából már én sem tudom, hogy mikor teszek valamit azért, mert nekem ahhoz van kedvem és mit azért, mert tudom, hogy elvárják tőlem... plusz ez a fránya maximalizmus. de, azt hiszem, sokan vagyunk így. :)

ja igen, amikor örülök, az elég furcsa formában szokott megjelenni. komolyan, időnként olyan, mintha valami tudatmódosító hatása alatt lennék, pedig én csak boldog vagyok olyankor és ez negatív. nagyon negatív. felvállalhatatlan vagyok olyankor. egyszerűen ciki. mint egy barátkozós, túl kíváncsi hároméves.:D

túúl optimista vagyok, nem hiszek a lehetetlen létezésében, szó szerint mindig tudok tovább reménykedni. azt hiszem, ez sem túl normális dolog, de akarva sem tudnék kevésbé optimista lenni. :'D


érdeklődési kör... az egy érdekes téma. zene terén azt vallom, hogy a metál (Nightwish, Eluveitie stb.) marad az örök kedvenc, de nagyon gyakran hallgatok mást (Imagine Dragons, XXXTentacion, Melanie Martinez, Lana Del Rey meg még rengeteg egyebet) is, tényleg szinte bármilyen zene meg tud tetszeni.

filmeket annyira nem nézek, maximum egy-egy undorítóan csöpögős szerelmes filmet. :D

sorozatok terén az American Horror Story-t egyszerűen imádom, életem értelme az a sorozat:D, a Stranger Things-t pedig most kezdtem.


nyelvi előkészítős vagyok, szóval érdekelnek a nyelvek, a matekhoz meg teljesen sík vagyok.:D



szociális képességeim a béke feneke alatt rejtőzködnek, méghozzá elég jól, ugyanakkor néha rámjön a huszonötperc és... és akkor túl sokat beszélek/írok, mint ahogyan ez most is történt. szerintem ezt most rajtam kívül senki sem olvasta végig. ha te mégis, akkor küldök egy hatalmas gratulációt. :'D



#lány #személyiség #szimpátia #tudomhosszúkérdésbocsi
2018. ápr. 1. 21:51
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
hah... viccen kívül... ember legyen a talpán, aki ezt végigolvassa xD
2018. ápr. 1. 21:53
 2/16 anonim ***** válasza:
Küldj inkább egy képet, és megmondom.
2018. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Úgy úgy, akkor ide is!
2018. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
:D én se fogom végigolvasni, képet küldjél nyuszókám! :D
2018. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ideis 🙋🙋😂
2018. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Leírás alapján szimpatikus vagy. :D
2018. ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Pff sok lusta ember, végig nem olvastam, de a lényeg az megvan. Hát, külsőd szépen leírtad tetőtől talpig, azzal nincs bajom, de ahogy írtad, nagyon nem vagy magabiztos, amit nem szeretek, szóval emiatt nem, igen a többi okés, de ez nálam kizáró ok, legyen magabiztos egy lány.
2018. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Küldj egy képet az arcodról meg egyet az alakodról mert a leírás miatt kiváncsi lettem 15/f
2018. ápr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Én nem kérek képet.

Haj: nem jön be.

Arc: kép nélkül nem megmondható, de szerintem nem lehet olyan vészes.

Smink: egy csaj smink nélkül legyen szép, ne vakolattal

Öltözködés: oké

Kiegészítők: Az a chocker vagy mi nekem nagyon taszító


Belső: csak beleolvastam itt ott, az alapján rendben van.


Összegezve: ez alapján megosztó. Nálam a belső számít, szóval az + pont, viszont külsőben vannak zavaró dolgok. De azon könnyű változtatni, viszont senkitől sem várható el, hogy valaki miatt változzon.

2018. ápr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Én végigolvastam. Érdekes, hogy tudsz a személyiségtípusokról, bár azok nem feltétlenül túl tudományosan megalapozottak. Én őszintén nem tudom, ha bejönnél-e. Nekem egy leírásnál több kell. Az ember általában tapasztal, kisugárzást figyel, és ha passzol a sajátjához, akkor választ, hogy igen vagy nem.
2018. ápr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!