Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most egyáltalán nem tudom mit...

Most egyáltalán nem tudom mit kellene tennem. (?)

Figyelt kérdés
Mostanság egyre furcsábbnak érzem magam. Nem tudom ki vagyok, mindenkivel máshogyan viselkedem.... nem tudom egyszerre melyik személyiségemet vegyem elő, szívtelen vagyok és öngyilkos hajlamaim vannak. Mit tegyek? (Kioktató, okoskodó, bántalmazó jellegű kommentek kíméljetek :DD)
2023. márc. 29. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Fordulj klinikai pszichológushoz.

Lehet egyszerű életvezetési probléma, vagy egy életkorhoz kötött krízis (kamaszkor és fiatal felnőttkor határán elég jellegzetes válságot írsz le), de akár súlyos lelki, mentális betegség is. Azt nem gondolhatod komolyan, hogy három sorból mondjuk meg egy képernyő előtt ülve azt, amit több napig vagy hétig vizsgál egy szakember.

2023. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!