Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem akarom lekoptatni de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom lekoptatni de legszivesebben azt tenném? Miez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki rám van kattanva....lényeg annyi hogy nem valami jó az időzítés, mert olyan részhez ért az életem (nem részletezem) hogy annak is örülök hogy egyáltalán élek, nem tudok megfelelni egy kapcsolatnak, bizonytalan vagyok, nem tudom mit is akarok, és közben magányos is vagyok...


Tehát nem tudom mit csináljak, egyik részről sajnálom, másik részről nem akarom hülyíteni sem...konkrétan mindig csak ő keres és már nekem kellemetlen hogy nem írok semmit.


Nem tudom volt e már valaki ilyen helyzetben egyáltalán, de mi ilyenkor a teendő?


2022. márc. 19. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Én még ugyan nem voltam, de ezek alapján, amit írsz, nem lenne időd, kedved a lányhoz, így írd meg neki nyíltan, vagy ha van rá lehetőség, inkább mond el személyesen, hogy neked ez most nem alkalmas, tényleg ne hülyísd. Oké, hogy magányos vagy, de a lány nem azt kapná melletted feltétlenül, amit akart, így lehet egy idő után szakítana, ami meg neked nem tenne jót.

Én így látom.

2022. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Látsz némi esélyt arra, hogy ő átsegítsen téged ezen a nehéz időszakon? Ha nem, akkor írd meg neki kedvesen és határozottan, hogy nem szeretnéd vele folytatni.
2022. márc. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
Mondd el neki hogy a jelenlegi élethelyzeted miatt most úgy érzed nincs elég időd egy kapcsolatra. Lehet ez is jó lesz neki és veled marad, lehet lekopik. Mindkét kimenetel jó.
2022. márc. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!