Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudok dönteni két lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni két lány között, és egyáltalán nem is vagyok magamba biztos, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki így a "haverom" volt egy ideig...de egyre közelebb kerültem hozzá, nyilvánvalóan lejött már neki hogy tetszik nekem, nagyon aranyos cuki lány, tetszik a természete is (ami azt illeti jobban mint a másodiké) és nem mellesleg az apjával is jóba vagyok és 5 km-re lakik tőlem...ő is kedvel engem, van barátja de nem szereti mert kocka, soha nem mennek sehova stb, tehát velem szokott ide-oda elmenni egy kicsit kéne csak közelednem felé jobban és meglenne.


A második egy kicsit tűzről pattantabb ő nyomul rendesen, képeket kér tőlem (nem farok képeket) de értitek randiról is szó van mostanában, annyira nem is ismerem, de külsőre jobban néz ki az elsőnél, de elég konkrét céljai vannak és 100 km-re lakik tőlem. Szóval vele úgy gondolkodok hogy max szex kapcsolat...vagy elhozom ide hozzám mert van jogsim ilyesmi.


És így pont megvan b..va az egész, most úgy vagyok hogy mind a kettővel beszélgetek ilyesmi, de konkrétan nem tudom mit csináljak velük...okés az elsővel el haverkodok meg ilyesmi de meddig megy ez így? A második meg tök rizikós...már arra is gondoltam hogy mind a kettőt hagyom max haverok leszünk de ettől én nem vagyok kisegítve :/...szóval mit tennétek?


2022. febr. 27. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha dönteni kell, akkor sztem egyértelműen a másodikat kéne választani.
2022. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az egyiket passzold át nekem. Máris megoldódik a problémád.
2022. febr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!