Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ennyire rossz...

No_Name3 kérdése:

Miért vagyok ennyire rossz ember? Hogyan ne bántsam meg a szeretteimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A lényeg, hogy amikor eluralkodnak rajtam az érzelmek akkor kiadom őket, de sajnos olyanon akit szeretek pl apám. Ő különösen közel áll hozzám, segít, és mondja, hogy ha kell bármiben segítség, ott lesz mellettem, erre én meg megbántom. Én ilyenkor azt kívánom bárcsak meghalnák, mert nem volt könnyű neki régen és nem ezt érdemli, én meg ezt csinálom.


Most fogok érettségizni, sok a stressz meg én szoftverfejlesztőként tanulok, és láttam a technikusi képzésen való munkákat, és kevésnek éreztem magam és lehet a sok stressz miatt, meg amiatt, hogy nem vagyok elég jó ehhez érzésem vezetett idáig.


Olyan kevésnek érzem magam, mert nem tudom boldoggá tenni és még ezt csinálom. Bárcsak nem én lennék a fia.


UI: Még én beszélem, hogy nem jó másokon levezetni a feszültséget meg minden. erre meg én csinálom. Egy sz@r ember vagyok


2023. ápr. 6. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Állj elé és mondd meg neki, hogy mennyire szereted és ne haragudjon, hogy rajta töltöd ki a feszültségedet... nem vagy sz@r ember ettől még. .. :)
2023. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Elég régi a kérdésed, válaszolok ha jelzed hogy fogadó vagy.
dec. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia. Megköszönném a jó tanácsot.
dec. 3. 16:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Látod megint csúsztam időben, remélem azért hasznos lesz amit írok. Mi emberek messze nem vagyunk tökéletesek, még olyanok sem, amilyenek lenni szeretnénk. Még ha nagyon akarjuk a jót, időnként akkor sem sikerül véghezvinni. Aztán szégyeljük magunkat mások előtt, és magunk előtt is. Miért van ez? Azért, mert a tökéletes JÓtól, ISTENtől el vagyunk távolodva különböző mértékben. Meg vagyunk romolva különböző mértékben, és senki emberfia nem tud minket jóvá tenni. A saját akarásunk sem. De mégis van lehetőség a rosszunktól való nagymértékű szabadulásra, és a belső lelki jó nagymértékű megnyerésére. Hogyan? Ideillesztek neked valaki másnak írt válaszomból. " 1) Úgy kell az ISTEN Fiát az ÚR JÉZUS KRISZTUSt keresni, - mert nem látható - hogy először szívből megszólítod, imádkozol hozzá. Az sem baj, ha nem hiszel benne. Akkor először azt kérd tőle, hogy adja meg neked, hogy hidd hogy Ő ISTEN Fia és hidd, hogy nem a falnak beszélsz, hogy ő hallja az imádságod. Mondd el neki, hogy azt olvastad , hogy Ő segíthet bajodban. Kérdd meg hogy segítsen, hogy megtaláld őt. 2) Kérdd Őt,hogy segítsen találni olyan helyet, ahol igazán, tisztán, hitelesen hirdetik, magyarázzák ISTENnek az emberekhez szóló beszédét, a Szentírást, a Bibliát. Aztán minél többször menj és hallgasd, mert neked is szól, nem vagy kirekesztve ISTEN és az ÚR JÉZUS KRISZTUS szeretetéből, segítő irgalmából. 3) Imádkozz, hogy ISTEN beszédét jó és egyenes szívvel hallgasd, és megtedd, amit mond neked, hogy ne legyél ellenkező szívedben 4) Juss hozzá egy Szentíráshoz, Bibliához, és rendszeresen kezdd olvasni elsősorban az Újszövetségi részt, és kérdd, hogy segítsen az ÚR megérteni. 5) Imádkozz, hogy adjon neked az ÚR idősebb hívő keresztyént, Tőle valót, aki segítségedre lesz. 6) Imádkozz az ÚRhoz, hogy hozza el neked azt az időt, amikor az Ő gyermeke leszel. A teljes jóságot itt a Földön nem érhetjük el, de nagy lépést tehetünk ezen cél felé. Azután fogod tudni, mit tegyél, hogy meggyógyítsa a lelked, de az is lehet, hogy már meggyógyította. Ha ezeket akarod, álddjon meg téged ezekben az élő és igaz ISTEN. Ha valahol elakadnál, én is segíthetek, ha írsz.
dec. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!