Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes amiatt végigszenvedni...

Érdemes amiatt végigszenvedni egy abszolút értelmetlen és fájdalmas életet hogy a szeretteimnek ne legyen nagyon rossz?

Figyelt kérdés

2022. jan. 13. 13:15
A kérdező szavazást indított:
Igen, rájuk kell gondolnod
Nem, ezt senki sem kérheti tőled
27 szavazat
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
a kérdésem komoly és azt se tudod ki vagyok de már rögtön szexeljek.. jó.
2022. jan. 13. 13:22
 2/40 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen értelmetlen a kérdésed. Nem tudom, hány éves vagy, de az emberi élet annyi dolog által determinált, hogy egy hétre is nehéz megjósolni előre, mi fog történni velünk. Te honnan tudod, hogy milyen lesz a hátralévő életed?
2022. jan. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
70%
Hát egyrészt érdemes, másrészt neked se kell szenvedni. A problémádat meg lehet oldani. A depresszió típusától függően pszichológus vagy pszichiáter. A halálos betegségen kívül nincs megoldhatatlan élethelyzet.
2022. jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
mentális betegségeim vannak és nagyon problémás családból jövök. 25 vagyok amúgy. de már kezd nagyon elegem lenni és egyre komolyabban be akarom fejezni ezt .. semmi se látszik rajtam kívülről de így érzem
2022. jan. 13. 13:26
 5/40 A kérdező kommentje:
durva és igazságtalan dolgok történtek velem egész életemben. nem várok idegen emberektől sajnálatot, nem az a célom . csak komolyan érdemes így? én már nem igazán akarom
2022. jan. 13. 13:27
 6/40 anonim ***** válasza:
49%
Az utcában egy család felnőtt fia öngyilkos lett, az apja egy év múlva utánahalt. Ha nem szereted a családodat, ez is egy mód lehet a bosszúra, bár szerintem elég szerencsétlen, és nem megoldás semmire.
2022. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
73%
A származási családod az a múlt, az lezárható, megtörtént, tudomásul veszed, továbblépsz. A jelened rajtad múlik, úgy kapcsolatokat teremtesz. A mentális betegségeid kezelhetők szükség szerint gyógyszerrel vagy pszichoterápiával. Ki diagnosztizálta és mi követte a diagnózist?
2022. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
92%

Érdemes.

De nem másokért, hanem magadért.

2022. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

még 13 évesen diagnosztizáltak aspergert meg egyéb bajokat a vadaskertin.. igaz lehet mert tényleg nagyon fura vagyok.


nem akarok fájdalmat okozni a családtagjaimnak. annyira irigylem azokat az embereket akiknek nincs senkijük akkor már rég nem csinálnám ezt.


de azért az mégsem jó hogy miattuk szenvedjek.

2022. jan. 13. 13:36
 10/40 anonim ***** válasza:
81%
ne siettesd, bekövetkezik a halál akkor is, ha nem akarod.Nem mások miatt élsz, meg kell találnod a magad örömét az életben. Nem kell másokkal foglalkoznod, magaddal törődj. Aspis a lányom, talált értelmet az életében, remekül elvan.Neked is menni fog.
2022. jan. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!