Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek a kedves,...

Mi a véleményetek a kedves, barátságos emberekről?

Figyelt kérdés

Próbálok mindenkivel kedves,barátságos lenni,mert egyszerűen én úgy érzem jól magam ha kedves vagyok.Persze én se szeretek mindenkit,van 1-2 ember akit nem kedvellek,de velük is normális vagyok,már csak a hangulat miatt is.Ez szerintetek baj?Nyilván nem csinálom azt,hogy jó pofizok vele,a háta mögött meg elhordom mindennek,de pár ember szerint kétszínű vagyok a viselkedésem miatt,és nem értik,hogy ha egyszer nem kedvelek valakit,akkor miért vagyok vele kedves,normális.

Szerintetek igazuk van?Tényleg kétszínű lennék emiatt?


2011. aug. 6. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nincs igazuk. Szerintem több ilyen ember is kéne a világra, mint amilyen te vagy.:) Ettől nem vagy kétszínű, attól lennél az, ha a hátuk mögött kidumálnád őket, meg ilyesmi. Ha a barátaid meg kétszínűnek tartanak.. hát az gáz. Ne hallgass rájuk :)
2011. aug. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Intelligens vagy, intelligens a viselkedesed. Akik meg megszonak, nem masok mint bunko parasztok. Nincsenek hozzaszokva kulturalt emberekhez. Ne torodj veluk, savanyu, irigy emberek.
2011. aug. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is teljesen ugyanilyen vagyok. Sose bántok meg senkit, véletlen mondjuk igen, de nemsűrűn, direkt sose teszek ilyet. Akit nem szeretek azt inkább kerülöm, de ha egy társaságban vagyunk akkor énis normálisan viselkedem vele, nem bunkózok.
2011. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor vagy kétszínű, ha legsízvesebben nem is kedveskednél velük, hanem elküldenéd a halál fäszára. Persze jobb kedvesnek lenni, mint gorombának...de ez a mai világban már nem megy szerintem. Legalábbis nekem nem ment. Én is kedves vagyok általában mindenkivel, legalábbis régen az voltam, de sok olyan helyzet volt, amiben pont emiatt én jöttem ki rosszul. Ez szimplán azért van, mert sok ember nem gondolkozik, nem használja az agyát. Én nem javaslok neked semmit, tégy úgy, ahogy jól érzed magad.
2011. aug. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 kixy93 válasza:
Teljesen megértelek. Én is hasonló ember vagyok, mint te és ezért gyakran kiközösítenek, mert nem tartozom közéjük és emiatt sokszor érzem magam én is hülyének és belegondolok, hogy bár ne lennék ennyire kedves mindenkivel, de sajnos ilyen vagyok..nem tudok mit tenni és már kezdek beletörődni..:/:) Sajnos ilyen ez a világ..:/
2011. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 PincheFili válasza:
Szia! Megelőztek, pont azt akartam írni, mint az előttem szóló. :) Kétszínű akkor lennél, ha a hátuk mögött kipletykálnád őket. Egy minimális kedvesség, tisztelet, udvariasság stb alap, nem kell feltétlenül kedveli hozzá az illetőt. Ha valakivel problémám van, vagy a szemébe mondom, vagy sehogy. Ha az utóbbit választom, az nem hazugság, csak annyit jelent, hogy nincs akkora jelentősége az ügynek, ezért inkább nem is foglalkozom vele, nem kell feltétlenül mindig, minden apró konfliktust tisztázni. De ezt sokan álszentségnek hívják. Én meg nem értem, hol van ebben az "ál". Na, nem mintha szent lennék XD csak arra akartam kilyukadni, hogy nem számít hazugságnak, képmutatásnak, ha normálisan, emberségesen viselkedünk másokkal. :)
2011. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 PincheFili válasza:
Hoppá, azóta többen is megelőztek. :))
2011. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A kiközösítést én is megtapasztaltam régebben,amikor rossz társaságban voltam,és ott az volt a menő,amikor a másikat kicikizték,kiröhögték.Én is beleestem a csapdába,és velük tartottam,de szerencsére hamar rájöttem hogy ez így nem jó,és mindig megsajáltam az illetőt,odamentem hozzá beszélgetni,hogy ne érezze azt,hogy ki van közösítve....persze utána engem is kiközösítettek emiatt.Ma már nincs ilyen,a megfelelő társaságban vagyok szerencsére,max. 1-1 nem túl közeli haver tesz megjegyzéseket,hogy kétszínű vagyok,stb.
2011. aug. 6. 15:12
 9/13 anonim ***** válasza:
És akkor honnan lehet tudni, hogy kit kedvelsz őszintén? Nem szivesen barátkoznék olyan emberrel, aki ennyire simulékony, hiszen sosem lehetnék biztos abban, hogy a személyemnek szól-e a kedvességed, vagy csak színleled.
2011. aug. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 PincheFili válasza:
Szerintem jól tetted. Én is jártam hasonlóan, mivel nem voltam hajlandó kibeszélni a jelen nem lévő munkatársat (annak ellenére, hogy én sem igazán kedveltem őt!), én is "ellenség" lettem. De inkább ez legyen, minthogy az ember beolvadjon ilyen jellemtelen társaságba.
2011. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!