Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » De hogy fogadjuk el önmagunk?

De hogy fogadjuk el önmagunk?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szép. Egy valamiben vagyok csak tehetséges de abban is milliószor jobbak nálam mások. Már megtanultam nem utálni magam de ezért szeretni sem tudom mert nincs bennem semmi szerethetō. Max a szüleim gondolják ezt másképpen.

Ti nektek, akik elfogadták önmaguk, hogy sikerült?


2023. ápr. 18. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
En ugy vagyok vele aki nem fogad el oylannak amilyen vagyok az nem érdemelne meg szépen se.
2023. ápr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
83%
Mi az az egy valami amiben tehetséges vagy?
2023. ápr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves vagy?
2023. ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
85%

Nem vágom, hogy miért lettem lepontozva.

Csak kiváncsi voltam, hogy mi az az egy valami, amiben jó vagy.

2023. ápr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem én pontoztalak le. Már sokszor jártam én is úgy, hogy egy diplomatikusnak gondolt de racionális hozzászólásomat jól lenulláztak.

Rajztanár vagyok és mellette alkotok. Szóval a festést mondhatnám erőségemnek. 30 éves vagyok.

2023. ápr. 18. 18:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha valakinek meg a fogalmazásommal vagy a helyesírásommal lenne baja: jobban oda szoktam erre figyelni de most betegállományban vagyok otthon és végre alkoholizálhatok. Bocsi.
2023. ápr. 18. 18:42
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

3-as, felpontoztalak, mert tök alap kérdés a kor. Önismeretben főleg.


Kedves kérdező!

Az már egy jó haladási irány, hogy semleges zónáig eljutottál, idővel pedig menni fog az elfogadás, csak énidőt kell szánnod magadra s elmélkedni.


Pia helyett olyan, ami józanul is tart, hogy tudj választ adni magadnak és fejlődhess.


A festés, rajz és egyéb művészeti ágak pedig csodálatosak. Önkifejezésben is sokat segítenek.


Nekem pici korom óta rengeteget segítettek a különböző ágai.


Az elmélkedés vázlatolgatás egymást váltotta, olykor pedig párhuzamosan kezet fogva haladtak.


Sok elmélkedés, több aspektusos rálátás és idő az, ami segít megérteni számtalan dolgot önmagunkkal és a világgal kapcsolatban.


Üdv: egy másik alkotó lélek. 30

2023. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gyógyító gondolatok, nagyon köszönöm az írásod 7-es!
2023. ápr. 19. 11:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!