Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet, nőnek érzem magam. Mit...

Andris_1234 kérdése:

Lehet, nőnek érzem magam. Mit tegyek? 25/f

Figyelt kérdés

#férfiból nő #Nőnek érzem magam
2023. ápr. 23. 09:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Érezd magad férfinak.
2023. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Sajnos nem megy, próbáltam és kiderült, hogy a szoknyát jobban szeretem, mint a nadrágot.
2023. ápr. 23. 09:33
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Ne igyál és főzéshez se használj vezetékes vizet, mert abban benne van a tisztított szennyvíz jelentős mértékben. A víztisztítás pedig nem tudja kiszűrni a női vizelettel bekerülő fogamzásgátló tabletta maradvány hormontartalmát. Ez az elsőre jelentéktelennek tűnő dolog és a táplálékainkkal szintén ösztrogénhez hasonló fitohormonok (szója) fogyasztása teljesen megváltoztatja a férfiak hormonháztartását, jellemzően csökken a nemzőképesség, és a hormonoknak van egy jelentősebb pszichét befolyásoló hatása is.Tehát: ha ez számodra elfogadható, akkor tegyél ellene. Ha nem, akkor legyél nő.
2023. ápr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Ja, és én nem érzem magam egyáltalán férfinak, de a szoknyát kifejezetten utálom, csak nadrágot hordok.
2023. ápr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Akkor miért írod, hogy f?
2023. ápr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%
5: Mert nem hülye, ha pl épp kecskének érzi magát, attól még nem lesz kecske.
2023. ápr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
De akkor nem transznemű. Tudja magáról, hogy férfi, csak mást érez.
2023. ápr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%

Mi az, hogy "nőnek érzed magad"? Honnan tudnád, hogy milyen érzés nőnek lenni?

Én nő vagyok, de még én sem tudom, hogy egy másik nő hogyan érzi magát nőnek.


Magaddal van valami bajod, és hallottad valahol, hogy hohó, valaki "nőnek érzi magét" és te erre fogod az egyéb bajaidat. Pedig nem ez a gond, sosem leszel nő, még ha úgy boldogabb is lennél (sosem tudjuk meg, lehetetlen hogy az legyél).

Azt kéne megtalálni, hogy mi a bajod igazi forrása, nem lehetetlen dolgokba menekülni.

2023. ápr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

Nincs érzetbeli különbség nő és férfi között.

Ruha terén meg azt veszel fel, amit akarsz, nem kell hozzá más neműnek lenned. Mindenhez jogod van, amit a nők is megtesznek, max a társadalom nehezen fogadja el.

2023. ápr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
09:49 - Szeretem a női ruhákat, szeretek sminkelni és a hajamat is variálni. Meg tetszeni az embereknek is.
2023. ápr. 23. 10:04
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!