Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gyakran félek az élettől. Van...

Bucibaba100 kérdése:

Gyakran félek az élettől. Van aki tud erre egy megoldást?

Figyelt kérdés

Üdv!

Ahogy öregszek, annál gyakrabban el kap a bizonytalanság. 20 éves vagyok, de 16 évesen be fejeztem a tanulmányaimat és dolgozni kezdtem. Szerencsére anyagilag jól meg vagyok, nagyon jó és tartalmas párkapcsolatban élek már 3 éve. Albérletben lakunk, vezetni tanulok, családom is teljes.

Napi szinten el kap egy félelem, azzal kapcsolatban, hogy mi lesz pár év múlva. Velem, a családommal, az egész emberiséggel.

A szüleim 70 évesek, nincsen komoly betegségük, de tisztában vagyok vele, hogy nem fognak velem lenni 40-50 éves koromig. Párom szülei meghaltak, az ő halálukat is nagyon nehezen dolgoztam fel.

Nem vagyok összeesküvés elméletes, apámmal ellentétben. Érdekes téma, lehet jókat beszélgetni róla, de ő az a típus aki mindenben ezt látja, túlzásba viszi. Ebben nőttem fel, így akaratlanul én is megkérdőjelezek mindent.

Olvastam párszor a 2030as új világrendszert, az illuminati terveit stb, és néha félek, hogy valóban így lesznek, és egyszerűen nem tudnám el fogadni azt az életet.

De ezen felül is félek attól, hogy nem lesz munkánk, balesetet szenvedünk, hasonló nagyon rossz dolgok. Most tartok ott, hogy el kezdett ez nagyon idegesíteni. Pszichológus, sajnos nem ért semmit. Tippek?



2023. ápr. 24. 02:33
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

20 evesen 'oregszel'? Hajnali fel haromkor azert van meg energiad ilyen f.szsagokat kiirni, azt latom.


Egyebkent az irracionalis felelmeid, szorongasod nem pont arra utalnanak hogy huudenagyon teljes az eleted es milyen jol megvagytok - ha nem lenne kamu az egesz kerdesed. Csak szolok, aki 16 evesen otthagyja a sulit az nem igy ir, es ha a szuleid 70 evesek te meg 20, az azert egy kisebbfajta csoda lenne anyuka reszerol...

2023. ápr. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj tovább. Le kéne legalább érettségizned.
2023. ápr. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!