Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 33 évesen már viselkedjen is...

33 évesen már viselkedjen is úgy az ember, mint egy komoly ember?

Figyelt kérdés
Most jöttem rá, hogy már nem vagyok 20-on éves. Készülni kell a 40-re most már? Már nem vagyok fiatal?
2023. máj. 4. 04:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem kell komolyan viselkedni, nem kell úgy élned, ahogy elvárják.

Az óra viszont ketyeg, oda kell figyelned a biológiai törvényszerűségekre. Például ha még nincs gyereked és szeretnél, akkor azt jó lenne összehozni a következő években. Használj hidratáló krémeket. Ne próbálj tizenévesekkel összejönni, ők már egy másik nemzedék. Számíts arra, hogy a szüleid lassan meghalhatnak és akkor neked kell majd intézni (és fizetni) a családi ügyeket... stb.

2023. máj. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

harmincig vagy fiatal, ötvenig középkorú, hetvenig idős, e fölött öreg...

nem, már nem vagy fiatal, de ne erőlted a viselkedésed semilyen irányba...nem tudsz úgysem megfelelni mindenkinek...


Légy önmagad.

2023. máj. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pasiként azért a hidratáló krémet kihagynám, de köszi a válaszokat. :)
2023. máj. 4. 16:40
 4/4 Lucifer-666 ***** válasza:
Ha csak nem csorog a nyálad a tini lányok után, mást nem igen veszítettél.
2023. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!