Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Hogyan deríthetném ki, hogy mihez van érzékem, ki is vagyok valójában?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy egyetemet, most 23 évesen, tavaly szeptemberben. Az elején megyegetett, de már az 1 tárgy bukása miatt is, ami egyébként a legtöbb embernek sikerült, nagyon a mélybe vitt. Talán nem is ez az utam. Sodródok az árral állandóan, nagyon nehéz az útkeresés. Pedig a szakon is van egy lány, aki nagyon tetszik, de ezekért biztosan nem állna velem szóba. Nehéz helyzet.
2023. máj. 22. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

24 évesen, kicsit sokat tapasztaltam, még úgy is, ahogyan nem kellett volna.

Az én helyzetem a következő volt: 16 évesen befejeztem az középiskolát annak is a szakmai részét és úgy voltam vele, hogy egye fene én az érettségit megcsinálom. amikor felnőttképzésen elkezdtem, akkor jöttem rá, hogy ez nagyon nehéz és ott akartam hagyni. Részben sikerült, így pár évvel később (20 évesen újra neki lendültem.) addig pedig dolgoztam.

22 évesen sikerült letennem végre az érettségit és jelenleg kipihenem a fáradalmaimat anyukaként, most 24 éves koromra.

*röviden ez az én történetem*


Veled kapcsolatban; Mivel fiú vagy (gondolom én az írásodból), ezért hagynék időt arra, hogy kibontakozzon a saját személyiséged.

Tedd fel magadnak azt a kérdést; MIT SZERETEK CSINÁLNI?

pl.: Valaki szeret hobbi szinten fordítani ingyen, a saját szabadidejét rááldozva.

Van, aki tanulni szeret, legyen szó számára újdonságról.

Én a helyedben, egy kicsit pihennék és talán passzívra áttenném magam, hogy azalatt az idő alatt, amíg munkát vállalnék vagy csak aludnék/utaznék talán akkor fogsz ráébredni arra, hogy mégis MI AZ, ami érdekelhet.


Remélem tudtam segíteni. :)

2023. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Elmehetsz karrier-tanácsadásra, az egyetemeneken is szokott működni.

Illetve ajánlom Smith Andi Kitalálom, megcsinálom vagy Tényleg élet programját, mindkettőben intenzíven foglalkoznak ezekkel a témákkal, amikről írsz. Nekem eléggé úgy tűnik, hogy az útkeresést akadályozza nálad a saját magadról alkotott képet. Ha azt mondom, hogy útkeresés sincs igazából, arra milyen gondolataid támadnak?

2023. máj. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!