Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy deríthetném ki, miben...

Hogy deríthetném ki, miben vagyok jó?

Figyelt kérdés

"Mindenki jó valamiben" - csak én nem. Mindenfélét sportoltam már, mindben béna vagyok. A logikai vagy stratégiai dolgok sem mennek, esetleg az amőba játék, abban mindig győzök :D De egyik tantárgyból sem vagyok jó, esetleg a nyelvek, de az sem az igazi. Mások előtt szerepelni a halálom, mindig elrontom, lámpalázás vagyok, nem bírom. Megszólalni sem tudok/merek közönség előtt. Idegenekkel vagy ismerősökkel csak úgy, ha találkozunk, még köszönni se szeretek, félénk vagyok. Egyik hangszer se megy igazán, max zongorán tudok néhány számot lejátszani, de amint valaki előtt kellene, valaki hallja, elrontom. Állítólag rajzolni, festeni stb.-t jól tudok, de szerintem nem. Oké, nem lesz ronda, amit rajzolok, kicsit jobb talán, mint az átlag, de nem vagyok egy művész. meg nem is szeretek ilyeneket csinálni. Főzni, sütni nem tudok. Igazából semmi sem megy.. Tényleg mindenben béna vagyok? Vagy van valami, amiben jó lennék? Hogy derítsem ki, hogy mi az?

17/L


2013. aug. 28. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nevelési tanácsadó vagy mivel pont abban a korban vagy továbbtanulási tanácsadó tud neked segíteni.
2013. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is ebben a helyzetben vagyok. szóval szia!

azonban én nem parázok ezen, úgy vagyok vele,hogy majd kialakul minden idővel. 19/L

2013. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem tudom eldönteni, mivel foglalkozzak, pedig én már nem vagyok ilyen fiatal. Én sok dologban elég ügyes vagyok, de ez egyáltalán nem könnyítette meg a döntésemet, mert sajnos mindent, amit eddig kipróbáltam, unok. Nagyon unok.

Szóval az a dolog, amit tehetségnek szoktunk nevezni, nem nagy szám. Azt keressétek, amit igazán szerettek csinálni!

Én legalábbis abban bízok, hogy akkor végre rájövök, mivel foglalkozzak az életben.

2015. febr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!