Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van valamilyen mániátok?...

Van valamilyen mániátok? Függőségetek?

Figyelt kérdés
Nekem pl. net :D és labello :D (ajakápoló) :$
2010. okt. 11. 16:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
ital, cigi, kávé, kábítószerek, szex, internet, lövöldözős játékok, dokumentumfilmek, annyi hogy nem is jut időm dolgozni.
2010. okt. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem a rend mániám!

szeretek mindent az "élére" állítani.mindent észre veszek ha valami nem úgy van ahogy én hagytam.ha valami nem tetszik ahogy el van pakolva akkor késztetést érzek arra hogy megcsináljam.

nem szeretem ha mosatlan edény van és azt se ha a tisztákkal tele van a mosogató.

teregetni a ruhákat csak balról jobbra szoktam,idegesít ha valaki jobbról balra tereget.elvégre írni is balról jobbra szoktunk.

a ruhákat behajtogatni csakis precizen szoktam,nem csak úgy nagyjából hajtogatok.



stb.stb.stb....

még sorolhatnám!

ez már nálam nem csöppet mánia!



24N

2010. okt. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Utolsó, akkor jöhetsz hozzám takarítani :)

Én állandóan csettingetek az ujjammal :S Már mindenkit idegesít :D

Régebben minden szót kétszer mondtad de ezt mára már "kinőttem"

2010. okt. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Sims, nem tudok leszokni róla de nem is akarok már lassan 5 éve játszom :D öö meg van még egy játék a need for speed azt is kb. 6 éve :D meg egy kicsit rendmániás vagyok.
2010. okt. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
folyton szomorú zenéket akarok hallgatni, szomorú filmeket nézni, könyveket olvasni, de közben cseppet sem vagyok depis, mindig pörgök, de attól még imádom ezeket a szívszaggató dolgokat...:D
2010. okt. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
17:02-es én is imádom a szomorú dolgokat, csak én nem vagyok pörgős, de depis se vagyok :)
2010. okt. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

rángatom a fejemet,mintha bólógatnék,vagy hasonlók. :$ :s

meg a körömápolás. túlápolom szegényeket.xD

2010. okt. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 rebel174 ***** válasza:
Nekem a net,korom ragas,puruttya extreme,ajto csukosgatas minden iranybol nem tudom de ha nyitva van ugy erzem valaki figyel.
2010. okt. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Csak a kockulás.

21f

2010. okt. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Facebook kialakulóban xD És Oké kakajóóó :D
2010. okt. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!