Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van valamilyen mániátok?...

Van valamilyen mániátok? Függőségetek?

Figyelt kérdés
Nekem pl. net :D és labello :D (ajakápoló) :$
2010. okt. 11. 16:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Cigi, kávé, facebook, a többi inkább hülye rigolya.
2010. okt. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%

Hát ha ez annak számít:

Bacimániám van vagy mi. Egyszerűen undorodom a buszokon meg minden ilyesmin a kapaszkodóktól, nem vagyok hajlandó megfogni csak zsepivel vagy ruhán keresztül. Télen amikor H1N1 pánik volt, mindenhova kézfertőtlenítővel mentem, és kb. 3percenként használtam. De igazából ezek a dolgok olyanok, hogy szinte észre sem veszed ha csinálod :)

2010. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
farmville
2010. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 candy0919 ***** válasza:
17:02-én is szeretem a szomorú dolgokat, és én is pörgős vagyok. Nem tudom miért, de ez van.
2010. okt. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
filmek, sorozatok,evés
2010. okt. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
energiaital. de próbálok leszokni róla.
2010. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én egyiket sem érzem mániának, függőségnek.

Pl. sokat ülök a gépnél, de ha kirándulni megyünk és egy hétig nem netezhetek nem érdekel. Ezért nem tekintem függőségnek.

Minden mással is így vagyok.


Talán az lehet zavaró, hogy nagyon törekszem néha a tökéletességre. Inkább mindent én csinálok, mert más csak elrontaná. Pl. megkérem anyámat, hogy csináljon nekem szendvicset, de aztán látom, hogy nem megfelelően szeleteli a hozzávalókat, idegességemben kikapom a kezéből és megcsinálom magam! :) Még sok dologgal kapcsolatosan teszek így. Ez odáig fajult, hogy egyszer hivatalos ügyet intéztem és az ott dolgozó emberke valamit elrontott a számítógépen. Mondtam, hogy mi a baj forrása, de nem figyelt rám és percekig ott tököltünk, hívni akarta a főnököt. Átmentem a pulton, elvettem a billentyűzetet és 10 másodperc alatt elhárítottam a problémát. Majdnem leütött a biztonsági őr!


Egyébként annyira tetszenek a válaszok!

Az elsőnek, 10-11 16:33, üzenem, hogy remélem nem az exem :DD Neki ugyanezek voltak! (Nem emiatt lett vége.)


10-11 16:36 Ez a teregetős dolog nagyon aranyos! Jó, hogy nem vagyunk szomszédok, mert nekünk rengeteg kötél van az udvaron és én a ruhákat szín alapján teregetem ki! :D Tehát a kötélre össze-vissza akasztom ki.

(Azért teszek így, mert a szomszédunk homofób és szeretem kirakni neki a szivárványszínű zászlót, a melegek egyik jelképét, hogy egész nap lássa.)

2010. okt. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

ilyen értelemben véve én 19 éven keresztül éltem úgy hogy a wc-ben a wc papír a bal oldalamon volt elhelyezve. MINDENHOL:D elköltöztem és itt a jobb oldalon van a wcpapírtartó és kényszeresen át kell tennem a bal oldali szekrényre.

nem tom megszokni :D

ezen kívül az ujjaimon csipkedem a bőrt, néha lerágom..

kissé bulimiás is vagyok mert az evés függőségemet általában koplalás függőség követi (nem hánytatom magam de olvastam valahol hogy ez is kimeríti a bulimia fogalmát) de erről már leszokóban vagyok...

régen cigi, kávé de az már pff.. :)

2011. jún. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!