Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nagyobb az enyémnél a...

Miért nagyobb az enyémnél a barátom vonzereje? Eddigi exbarátaimmal szép volt minden. De ezzel.

Figyelt kérdés

Akárhova megyünk, tuti, hogy csaj áll mellénk, ha szembe jön az utcán egy pár, nem a pasi néz engem, hanem a nő a barátomat, stb

de ha a külsőségeket néznénk csak, én sem vagyok egy utolsó nő, megnéznek a pasik, de csak olyankor, ha egyedül vagyok

és ez így van pénzügyekben is.

amíg engem szívatnak (kevesebbet fizetnek a maszek melómért)addig neki mindig rátolnak még pénzt, vagy aki neki ezer éve tartozik, jé, megadja, de aki nekem tartozik, az évek óta már fel se hív engem ezért.

szerintetek ez mitől van?


2010. okt. 12. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Most lehet jó páran lepontoznak majd, de olvasd el a Titok című könyvet, vagy film is van belőle ha nincs kedved olvasni. Tudom sokan hülyeségnek tartják, de akik tudják alkalmazni ők értik mire gondolok. ;)
2010. okt. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

olvastam már :)

de minden helyzetben a barátom mellett megszűnik minden önbizalmam, romokban heverek

mert mihelyst történik valami az első picike megmozdulás neki kedvez, én meg csak állok és nézek és összetörik az összes fegyverzetem

mert erőltettem magamra már az önbizalmat,elindultunk otthonról és 1 perc múlva már találkoztunk is a kedvenc havernőjével :(akivel jókat beszélgetnek, én meg le vagyok ejtve (holott gyerekkori bnőmről van szó)

2010. okt. 12. 14:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor viszont a barátoddal kéne beszélned, bár nem tudom mit tudnátok tenni ez ellen. Az a baj hogy neked kisebbségi érzésed van a barátod mellett. Kevesebbnek tekinted magadat mint őt. Megfelelő választ sajnos én sem tudok adni a kérdésedre. :S Ezt legfőképp magaddal kell elintézned belül... és persze a barátoddal. Nem tudom beszéltetek e már róla, de nyugodtan elmondhatod neki mit érzel. Elvégre ezért vagytok együtt. :)
2010. okt. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen, beszéltünk

bizalmatlanságra hivatkozva szakítottam vele

erre ő lehozta nekem a csillagokat is, hogy ne szakítsunk

és azóta már megint ugyanott tartunk

hát nekem van kisebbségi érzésem.

de azért, mert ilyenek történnek!

és nem értem hogy lehet ez! a titok könyv ellenére sem.

ha bízom magamban 1 perc és összeomlik.

és jelzem: csupán ez mellett a srác mellett.

2010. okt. 12. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát tényleg passzolok. :S Nem tudok mit mondani. De ha ennyire félt elveszíteni, akkor biztos hogy szeret. Azt viszont be kell látni hogy nem benne van a hiba. :S Egyszerűen csak lehet hogy egy túl népszerű srácot fogtál ki. De ha te nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban, és ennek ellenére vele maradsz, abból tudod hogy nem lesz happy end. :S
2010. okt. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a riválisod. Gondolj arra, hogy amit ő nyer, az a tiéd is lesz.
2010. okt. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért vagy olyan emberrel együtt, akivel nem jó lenni? Saját magadban őrlődsz. Ez a későbbiekben sem fog változni, vagy csak a - irányba.

Szerintem az alapelveid nem jók, nagyon nem jók, versenyeztek, ti szvsz nem is egy pár vagytok, hanem versenytársak, akik együtt élnek és b@szn@k. Ennyi.

2010. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

az előzőbarátommal együtt fejlődtünk mindenben

és igen együtt örültünk a sikereknek, és egymást is támogattuk

ez a srác abszolut nem támogat engem (pl tud szerezni olcsón béres termékeket, hozatott magának is vitamint, én meg heteken át fel vagyok fázva, és nekem eszébe sem jutott hozatni valamit, de mind1)

szóval vele valahogy úgy érzem, hogy ő fejlődik (amit nem is ítélek el, sőt)de én mintha toporognék, sőt kudarcok is érnek.

és nem értem még mindig hogy lehet ez.

persze nem a barátomat akarom hibáztatni, csak érdekes, hogy mellette vagyok sikertelen.

nem versenyzünk amúgy, csak örülnék ha a közös céljainkat én is tudnám támogatni, de ez egyenlőre nem úgy néz ki.

pl amíg ő a lakásra 100 ezreket tesz félre, én havi 10-et tudok. amíg becsúszik neki ezer maszek meló, nekem 1.

stb stb.

2010. okt. 13. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!