Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak engem idegesítenek a 20...

Csak engem idegesítenek a 20 éves anyák? Mi a véleményetek a helyzetemről?

Figyelt kérdés
A szomszéd lány nem rég babázott le. Terhesség előtt egy nagyon vékony és kirívó embernek tartottam (volt hogy csak szinte melltartó nagyságú csipkés melltartóban volt), de ez megváltozott. Most hogy 3 hónapja megszült elkezdett fogyni és megint előkerültek a ribizlis ruhái. Szerintem nem anyához méltóan néz ki. Senki se mondja nekem hogy egy haspolo anyas hiaba hosszitott dereku a nadrag. Egyreszt azert bosszant mert nekem sokkal nehezebben mentek le a kgok,masreszt mert a ferjemmel sokat beszelgetnek. Amikor kint cigiznek egyszerre mind8g beszelgetnek es en ettol falra maszok. Nem jo anya amugy mert folyton csak azt mondogatja hogy o eleg faradt most a miujsagra mert mondjuk most fozott meg altatta el a babat meg ilyenek. Nem ertem miert nyafog mindig.
2023. jún. 22. 23:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
81%

Itt inkább arról van szó hogy a lányka rá van akadva a férjedre.

Húgom húsz évesen szült, nem volt ribizli se előte se utána mielőtt 'le babázot '(ez a kifejezés undorító)

Vannak idősebb anyák akik így viselkednek nem kell ehhez fiatalnak lenni.

Az a kérdés téged mért idegesít. Törődj magaddal és beszélj a férjeddel hogy ne dumáljon vele annyit.

2023. jún. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele és pont ezt mondtam. Mire ő azt reagálta hogy ne dramatizáljak mert velem is ugyanúgy szokott beszélni ha kérdezek tőle, illetve hogy gondoljak arra hányszor vigyázott a lányunkra ő csak barátságos akar lenni ahogy eddig is tette. Illetve azt is volt képe hozzám vágni hogy amúgy meg van neki párja szóval nem állna össze vele ne féltékenykedjek...
2023. jún. 23. 00:17
 3/32 anonim válasza:
99%
Csak simán féltékeny vagy a csajra, mert vékony és "lebabázás" után is jól néz ki, de főleg mert beszélget a férjeddel.
2023. jún. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem irigy rosszindulatú nő vagy, és le fog pattani a férjed.


Én 32 vagyok, szintén nagyon vékony, és egész életemben a hozzádhasonló irigy nők cseszegettek. 20 éves volt gyerek előtt, tök oké volt neki a csipketop. Most a haspoló menő, 32 vagyok, nekem is van(magasderekú nadrághoz), illetve van 42 éves vékony anyuka ismerősöm, neki is van;)


Tudod most ez a divat, teljesen megszokott viselet, elhiheted, hogy dolgozni nem ebbe megyek, bár van olyan irodai felsőm, amit szerintem megszólnál, de zakóval tök oké.


Nem bűn szépnek lenni és gondolom a vén hapsival nem fog lelkizni, valamit mondania kell neki, a friss anyukáknál meg tök normális, hogy fáradtak. Nem is értem ilyen rosszindulatú emberek hogy találnak párra, ezt az énedet titkolod a párod elöl gondolom..


Egyébként nem tudom mi a fene bajod van(de, irigység a korára és a kinézetére), 37 fokban otthon hordja a haspólót, nem temetésen télen. HA fürdőruhafelsőben mászkálna, mint nálunk a szomszéd(férfiak meg fürdőgatyában), az is normális lenne. Egyébként szerintem haspólóban tuti könnyebb szoptatni, mint simában.

2023. jún. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is te reagálod túl. És undorító ahogy beszélsz a nőről, nyilván féltékeny vagy. Lehet, hogy a férjednek bejön, mert jobban néz ki nálad, de a leírásodból nekem nem jön le az, hogy a palidra pályázna a lány. Van miért szégyellned magad, maradjunk annyiban.
2023. jún. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
81%
Féltékeny vagy mert ő karcsú te meg nem. Plusz fiatal és valahol be vagy tojva hogy elhappolja q férjed,de először is van párja akitől most született babája,plusz a férjed neki vén. Nyugi nem fog rá mászni, te vagy paranoiás. És miért ne mondhatná egy 3 hónaposnal hogy fáradt? Irigy hisztis p...csa vagy.
2023. jún. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
100%
Te szimplán csak mocskosul féltékeny vagy.
2023. jún. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

"volt hogy csak szinte melltartó nagyságú csipkés melltartóban volt"


Én itt elakadtam.

Mi azzal a probléma ha egy melltartó melltartó méretű?

2023. jún. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Az a baja, hogy a mídert fehérneműnek nézte, pedig utcai viselet.
2023. jún. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Irigy vagy és féltékeny...ennyi a baj.

Ja és én is felveszek hasonlót mer nyar van és miért ne!

2023. jún. 23. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!