Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak engem idegesítenek a 20...

Csak engem idegesítenek a 20 éves anyák? Mi a véleményetek a helyzetemről?

Figyelt kérdés
A szomszéd lány nem rég babázott le. Terhesség előtt egy nagyon vékony és kirívó embernek tartottam (volt hogy csak szinte melltartó nagyságú csipkés melltartóban volt), de ez megváltozott. Most hogy 3 hónapja megszült elkezdett fogyni és megint előkerültek a ribizlis ruhái. Szerintem nem anyához méltóan néz ki. Senki se mondja nekem hogy egy haspolo anyas hiaba hosszitott dereku a nadrag. Egyreszt azert bosszant mert nekem sokkal nehezebben mentek le a kgok,masreszt mert a ferjemmel sokat beszelgetnek. Amikor kint cigiznek egyszerre mind8g beszelgetnek es en ettol falra maszok. Nem jo anya amugy mert folyton csak azt mondogatja hogy o eleg faradt most a miujsagra mert mondjuk most fozott meg altatta el a babat meg ilyenek. Nem ertem miert nyafog mindig.
2023. jún. 22. 23:59
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:

Azért mert szültél még nem kell elbálnásodni.


Rajtam 10 kiló plusz volt a szülés végére, ebből 4 kiló a gyerek, 1.5 kg az összes többi, 2kg kb a víz.


Szülés után 2 hónappal csúcsformában voltam. Az hogy szültél nem mentség arra hogy elhanyagolod a testedet, aztán meg hisztizel ha valaki csinosabb mint te. A csajnak teljesen igaza volt.

2023. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ez egy troll.
2023. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!