Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem szeretnék felnőni, ezért...

Nem szeretnék felnőni, ezért visszatértem a régi szokásaimhoz. Sokkal jobban érzem magamat. Ki van még ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Már nem iszom alkoholt, legalábbis nagyon ritkán. Kicsit tejesebben iszom a kávét. Mostanában bekapcsolom a tévét is, nézem a családi titkokat. Régebben is csak azért néztem, mert jó volt röhögni a semmitmondó emberek arckifejezésén, miközben azt mondják hogy pl ők ezt már nem bírják tovább. XD

Most már lett még egy okom, hogy nézzem: a nosztalgia.


Elkezdtem gabonapelyhet enni és ijesztgetni anyukámat a sötétben. Mondjuk az utóbbit sosem hagytam abba teljesen. :D

Visszatértem ahhoz a szokásomhoz, hogy kevesebbet eszem, mondjuk ez hasznos is, pár kiló lement eddig.


Már elmegyek anyámékkal boltba is, mint régen, bár sokszor tényleg azért nem megyek, mert anyám komplikál meg túlbonyolít mindent. Illetve a boltozás is elszomorít az árak miatt. Régen annyira jó volt kiszámolni, hogy kétezer forintból megfőzünk két napra mindenkinek.

Ráírtam valakire akivel régebben szoros kapcsolatban voltunk, de nem ír vissza már. Ez is a bajom.


Persze sok jó dolog is történt az utóbbi 5-8 évben, szóval ha összeszámoljuk a negatívumot és a pozitívumot, matematikailag ugyanott vagyok mint régen, viszont rossz hogy néhány dolog eltűnt az életemből.


Ezért igyekszem visszahozni a régi énemet, és néhány jelenlegit megtartani, hogy teljes legyek. Például megfőzök, amit ugye 10-12 évesen nem tudtam, de néha direkt nem rakom el a tányéromat.


2023. jún. 23. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
35%
Ezektől még nem leszel kevésbé felnőtt, ahogy az elvárások és kötelezettségek sem szűnnek meg, amivel az élet jár. Az infantilizmus egy betegség, de csak imitálni egy viselkedést sem ép észre utal.
2023. jún. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1# Nem imitálom.
2023. jún. 23. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!